Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Koszykówka

Ekscytujący mecz w Trapezie

Przesądziły ostatnie sekundy

(Fot. Jan Gacek)
04.10.2014 Po pasjonującym boju Jamalex Polonia przegrała inauguracyjne spotkanie ligowe z Muszkieterami Nowa Sól 71:72. Do wyłonienia zwycięzcy, konieczne było przeprowadzenie dogrywki. Goście zapewnili sobie triumf trafiając do kosza w ostatniej sekundzie meczu.
Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72Galeria foto: Jamalex Polonia 1912 Leszno - Nowa Sól 71:72

Od pierwszych minut widać było sporą determinację w grze obu zespołów. Otwierająca spotkanie kwarta była bardzo wyrównana i zakończyła się minimalnym zwycięstwem gospodarzy 16:15. Podobny przebieg miała druga odsłona meczu. Żadna z drużyn nie potrafiła wypracować większej przewagi. Druga kwarta zakończyła się przy wyniku 29:27 dla Jamalex Polonii.

Po przerwie zawodnicy gospodarzy wyszli na parkiet bardzo skoncentrowani. Odpoczynek nie wpłynął dobrze na zespół z Nowej Soli. Po kilku minutach trzeciej kwarty gospodarze prowadzili już 41:27. Muszkieterowie obudzili się jednak i znowu zaczęli zdobywać punkty. Przewaga Jamalex Polonii topniała z każdą chwilą. Przy rezultacie 43:37 dla gospodarzy czas wziął trener Marek Lebiedziński. Przerwa nie przyniosła jednak spodziewanych zmian w grze leszczynian. Już kilka minut później na minimalne prowadzenie w meczu wyszli goście. Udało im się utrzymać je do końca trzeciej kwarty, po której ekipa przyjezdna prowadziła 51:49.

Rozstrzygająca część spotkania bardzo dobrze rozpoczęła się dla Jamalex Polonii, która wyszła na prowadzenie 55:51. Goście grali na tym etapie meczu dość nerwowo i popełniali błędy w ataku. Polonistów podobnie jak w trzeciej kwarcie dopadł jednak kryzys. Na minutę i jedną sekundę przed zakończeniem regulaminowego czasu gry goście prowadzili 62:61. Szczęśliwie dla gospodarzy kwarta zakończyła się przy wyniku 64:64 i o wyniku meczu miała przesądzić dogrywka.

Jeszcze na cztery sekundy przed końcem doliczonego czasu gry jednym punktem prowadzili gospodarze. Zawodnicy Jamalex Polonii popełnili jednak błąd tracąc piłkę. Goście skwapliwie skorzystali z tej sytuacji i w ostatniej sekundzie spotkania zdobyli kosza, który przesądził o ich triumfie. - Dawno czegoś takiego nie widziałem - mówił po meczu Arkadiusz Miłoszewski, trener zespołu z Nowej Soli. - Oba zespoły mają jeszcze braki i popełniły wiele błędów. Z całą pewnością mogę jednak powiedzieć, że tej dramaturgii starczyłoby na kilka spotkań. W koszykówce zwycięstwo od porażki dzieli czasami bardzo cienka linia. Na cztery sekundy przed końcem meczu wydawało się, że wygrają gospodarze. Zakończyło się to jednak inaczej. Cieszy mnie zwycięstwo, bo podejrzewam, że ciężko będzie wygrać w Lesznie jakiemukolwiek innemu zespołowi - dodał.

Punkty dla Jamalex Polonii zdobywali: Mowlik 2, Zubik 10, Łukomski 0, Jankowiak 16, Rutkowski 3, Krówczyński 9, Hajnsz 15, Nowak 2, Malinowski 14.