Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Koszykówka

Jamalex Polonia Leszno – Asseco II Gdynia 81:63

Jedną nogą w I lidze

(fot. Mateusz Mocek)
30.04.2016 Zespół Asseco II Gdynia nie zmusił koszykarzy Jamalex Polonii Leszno do wielkiego wysiłku. Gospodarze przez pięć początkowych minut łapali rytm, a gdy już weszli na właściwe obroty, dominowali na parkiecie Trapezu. Wygrali pierwszy mecz półfinału 81:63 i są o krok od I ligi.

W zaledwie dziewięcioosobowym składzie przyjechał do Leszna zespół młodych koszykarze Asseco II Gdynia i jak na młodzież przystało, zaczęli z fantazją. Za 3 trafił Marcin Wieluński, 2 punkty dorzucił Michał Kołodziej i goście w 2 minucie prowadzili 5:0. Celnym rzutem z dystansu natychmiast odpowiedział Stanferd Sanny, ale Wieluński z Kołodziejem przejawiali wielką ochotę do gry i Asseco wygrywało 9:3. W połowie kwarty, po kolejnym trafieniu Kołodzieja było 11:4 i wtedy najwyraźniej podopieczni Łukasza Grudniewskiego uznali, że na więcej ekipie z Trójmiasta nie wolno już pozwolić. Jamalex Polonia przejęła inicjatywę, a  po „trójce” Jędrzeja Jankowiaka prowadziła 16:11. Wynik po 10 minutach na 19:15 ustalił rzutem za 3 Nikodem Sirijatowicz.

Druga ćwiartka toczyła się już pod dyktando gospodarzy. W ataku bardzo dobrze dysponowani byli Maciej Rostalski oraz Nikodem Sirijatowicz. Obaj trafiali seryjnie i powiększali przewagę. Ostatnie słowo przed przerwą należało do Bartosza Zubika, który wyprowadził Jamalex Polonię na piętnastopunktowe prowadzenie (45:30).

Po zmianie stron miejscowi kontrolowali sytuację. Wprawdzie młodzież z Asseco walczyła ambitnie, zbliżyła się na nawet w 27 minucie na 8 punktów (51:43), ale Jankowiak oraz Sirijatowicz szybko uspokoili sytuację „trójkami” i przewaga zespołu z Leszna znowu była bezpieczna. Po 30 minutach gospodarze wygrywali 68:46.

W ostatniej kwarcie podopieczni Łukasza Grudniewskiego nie musieli forsować tempa, grali spokojnie. Na minutę przed końcem, po rzucie Szymona Milczyńskiego prowadzili 79:57. Ostatni fragment przyniósł chyba trochę za dużo nonszalancji w poczynaniach leszczynian. Młodzież z Asseco wykorzystała błędy i zdobyła 6 punktów z rzędu, a wynik dobitką, niemal z końcową syreną ustalił Łukasz Malinowski. Jamalex Polonia wygrała 81:63 i prowadzi w półfinale play-off 1:0. Rewanż w Gdyni za tydzień. Jeśli leszczynianie wygrają, przypieczętują awans do I ligi. Później pozostanie im już tylko wygrać rozgrywki w II lidze.

Jamalex Polonia Leszno – Asseco II Gdynia 81:63, w kwartach (19:15, 26:15, 23:16, 13:17)
Punkty dla Jamalex Polonii rzucali: Nikodem Sirijatowcz 25, Maciej Rostalski 16 (12 zbiórek), Jędrzej Jankowiak 9, Szymon Milczyński 8, Stanferd Sanny i Paweł Mowlik po 7, Bartosz Zubik 5, Grzegorz Paszek i Łukasz Malinowski po 2.