Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Obra straciła zwycięstwo w końcówce

Łatwa wygrana Rawii

(Fot. Łukasz Witkowski/Wojciech Kręcki)
08.01.2017 Koszykarze z Kościana w piątek przypieczętowali zwycięstwo w ostatniej akcji meczu, a w niedzielę to rywale zanotowali wygraną w podobnych okolicznościach. Obra uległ w Kaliszu Enerdze Drogbruk 67:68. Od przekonującego zwycięstwa nowy rok rozpoczęli rawiczanie. Rawia rozbiła przed własną publicznością WKK Wrocław 82:58.

W dwa dni po wyczerpującym, trudnym pojedynku z Gimbasketem Wrocław koszykarze Obry pojechali walczyć o punkty na parkiecie autsajdera grupy D II ligi, ekipy Energii Drogbruk Kalisz. Pierwsza odsłona przebiegała pod dyktando gości. W kwarcie otwarcia kapitalnie grał Waldemar Kabat wspomagany przez Huberta Ratajczaka i po 10 minutach Obra prowadziła w Kaliszu 22:17.

Na początku drugiej ćwiartki miejscowi odrobili stratę, ale Obra szybko odzyskała inicjatywę. Wynik do przerwy na 37:28 dla przyjezdnych ustalił bohater meczu z Gimbasketem, Emil Rau.

W trzeciej ćwiartce kościańscy koszykarze tracili kontrolę nad spotkaniem. Ekipa z Kalisza potrzebowała niespełna 3 minut by zniwelować dystans i objąć prowadzenie. W kolejnej fazie meczu przechodziło ono z rąk do rąk, a po 30 minutach rywalizacji zespoły dzielił tylko punkt. Było 50:49 dla Obry.

Ostatnia odsłona przyniosła walkę cios za cios i nie lada emocje. Na minutę przed końcem, po „trójce” Huberta Ratajczaka goście wygrywali 67:66. Ostatnie słowo należało jednak do koszykarzy z Kalisza. Stanisław Kiszka faulował Artura Mrówczyńskiego, a doświadczony skrzydłowy wykorzystał dwa rzuty wolne. Obrze zostało wprawdzie jeszcze 8 sekund na ostatnią akcję, ale nie było powtórki z piątkowego meczu. Tym razem podopieczni Witolda Ratajczaka musieli przełknąć gorycz porażki.

Energa Drogbruk Kalisza - BC Obra Kościan 68:67, w kwartach (17:22, 11:15, 21:13, 19:17)
Punkty dla Obry rzucali: Waldemar Kabat 19 (11 zbiórek), Paweł Ciążkowski 17 (11 zbiórek), Hubert Ratajczak 14 , Emil Rau 8, Mateusz Kaczmarek 5, Hubert Mielnik 4.

Od efektownej wygranej rywalizację na drugoligowych parkietach w 2017 roku rozpoczęli koszykarze Rawii Rawicz. Pojedynek z WKK Wrocław tylko w pierwszej kwarcie był wyrównany. Po 10 minutach w hali w Sierakowie notowano 16:16. Kolejne odsłony widowiska toczyły się już po dyktando gospodarzy. Aż czterech koszykarzy Rawii zanotowało dwucyfrowe zdobycze punktowe, a najlepszy na parkiecie Paweł Nowicki zakończył spotkanie z double – double. Rawia pokonała WKK bardzo przekonująco 82:58.

Rawia Rawag Rawicz – WKK Wrocław 82:58, w kwartach (16:16, 23:16, 22:15, 21:11)
Punkty dla Rawii zdobyli: Paweł Nowicki 20 (10 zbiórek), Szymon Maciołek 16, Kacper Kuta i Jędrzej Jankowiak po 12, Michał Wielechowski 9, Patryk Maciejewski 6, Kacper Samuła 5, Dawid Kołakowski 2.

W następnej kolejce Obra podejmie drużynę z Międzychodu, a Rawia pojedzie do Wałbrzycha.