Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Jamalex Polonia - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 99:80

Rywal po pierwszej połowie na łopatkach

(fot. Mateusz Jaśkowiak)
08.11.2017 Jak w epicentrum huraganu mogli się poczuć w pierwszej połowie środowego pojedynku w Trapezie koszykarze z Pruszkowa. Jamalex Polonia natarła z niesamowitą siłą, po 10 minutach prowadziła 37:17 i choć w drugiej połowie zwolniła nieco tempo, to zwyciężyła Elektrobud-Investment bardzo przekonująco, 99:80.

Wiele wskazywało na to, że środowy pojedynek w Trapezie powinien być wyrównany, bo ekipa z Pruszkowa od blisko miesiąca pozostawała niepokonana na parkietach I ligi. Goście otworzyli wynik spotkania, ale gospodarze szybko przejęli inicjatywę i rozpoczęli strzeleckie popisy. Świetnie grał Przemysław Wrona, a gdy w połowie kwarty Kamil Chanas trafił za 3, na tablicy pojawił się rezultat 21:4. Później w zdobywanie punktów włączyli się kolejni z leszczyńskich koszykarzy, a wynik na 37:17 po 10 minutach rywalizacji ustalił Nikodem Sirijatowicz.

W drugiej kwarcie obraz gry niewiele się zmienił. Goście chwilami sprawiali wrażenie bezradnych, nie potrafili znaleźć sposobu na rozmontowanie bardzo dobrej obrony Jamalex Polonii . Zespół Łukasza Grudniewskiego błyszczał nie tylko w obronie, ale również w ataku. Leszczynianie trafiali ze skutecznością sięgającą 70 procent. Niespełna 30 procentowa skuteczność pruszkowian potwierdzała ich problemy ze zdobywaniem punktów. Na półtorej minuty przed przerwą, po akcji Stanferda Sannego Jamalex Polonia miała już 35 punktów przewagi (59:24), ostatecznie wygrywała po dwóch kwartach 61:27.

Pruszkowianie byli już w tym momencie na łopatkach, ale w drugiej połowie udało im się przekonać leszczyńskich kibiców, że potrafią grać w koszykówkę, a cztery zwycięstwa z rzędu z silnymi rywalami, nie były dziełem przypadku. W trzeciej kwarcie zdecydowanie poprawili skuteczność. W 27 minucie po trafieniu Adriana Kordalskiego zespół z Mazowsza zmniejszył stratę do 25 punktów (76:51) i wydawało się, że pójdzie za ciosem. Udane akcje Adama Kaczmarzyka i „trójki” Stanferda Sannego przywróciły jednak Jamalex Polonię na właściwe tory. Po trzech odsłonach widowiska gospodarze wygrywali w Trapezie 86:53.

W ostatniej partii trener Grudniewski dał odpocząć liderom, a zmiennicy nie potrafili grać na ich poziomie. Pojawiły się proste błędy, straty i nietrafione rzuty, nawet z dogodnych pozycji. Goście szybko niwelowali dystans. Na minutę przed końcem meczu zespoły dzieliło 15 „oczek” (95:80).  Obaw o wynik jednak być nie mogło. W ostatnich akcjach trafili Radosław Trubacz oraz Nikodem Sirijatowicz i Jamalex Polonia odniosła okazałe zwycięstwo.

Jamalex Polonia Leszno - Elektrobud-Investment ZB Pruszków 99:80, w kwartach (37:17, 24:10, 25:26, 13:27)
Punkty dla Jamalex Polonii rzucili: Przemysław Wrona 17, Stanferd Sanny 15, Kamil Chanas 14, Adam Kaczmarzyk 12, Maciej Rostalski 11, Nikodem Sirijatowicz 10, Radosław Trubacz 9, Szymon Milczyński 6, Kacper Kurkowiak 3, Jakub Kobel 2. Dla zespoły z Pruszkowa najwięcej Adrian Kordalski 17.

Już w sobotę o 19:30 leszczyński zespół podejmie w Trapezie Politechnikę Kraków, która pokonała dzisiaj w Tychach tamtejszy GKS.