Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Enea Astoria Bydgoszcz – Jamalex Polonia Leszno 89:79

Kryzys trwa

17.03.2018 Koszykarze Jamalex Polonii nadal tkwią w dołku. Mecz z Astorią w Bydgoszczy zaczęli obiecująco, ale z każdą kolejną minutą coraz więcej do powiedzenia mieli gospodarze. W czwartej kwarcie bydgoszczanie byli wyraźnie lepsi i pokonali ekipę z Leszna 89:79. To już piątka porażka podopiecznych Łukasza Grudniewskiego z rzędu.

Pierwsze minuty mogły napawać kibiców Jamalex Polonii optymizmem. Leszczyński zespół dominował. W 3 minucie, po akcji Jakuba Kobela prowadził już 9:2, a w 9’ po trafieniu Kamila Chanasa – 24:15. Ostatecznie pierwszą kwartę leszczynianie wygrali 24:17.

Druga ćwiartka, to snajperski popis Jakuba Kobela. Rozgrywający Jamalex Polonii rzucił 10 punktów, ale przez 7 minut był  jedynym strzelcem leszczyńskiej drużyny. Goście nie grali zespołowo i nie byli w stanie utrzymać przewagi. W 14 minucie, po „trójce” Kobela wygrywali 32:24, ale cztery minuty później był już remis 34:34. Tuż przed przerwą Jamalex Polonia straciła nawet na moment prowadzenie (38:40), jednak ostatnie słowo należało do Przemysława Wrony, który „zapakował” piłkę do kosza i po 20 minutach w Bydgoszczy notowano 40:40.

Po wznowieniu bydgoscy kibice nadal oglądali wyrównany pojedynek. Astoria rozpoczęła drugą cześć dwoma udanymi akcjami i prowadziła 44:40. Goście z Leszna szybko odrobili dystans, a w 25 minucie, po akcji Chanasa odskoczyli na 53:48. Do końca kwarty zespoły jeszcze kilka razy zmieniały się na prowadzeniu. Maciej Rostalski ustalił wynik po 30 minutach na 62:61 dla przyjezdnych.

Kluczowy dla losów spotkania okazał się początek ostatniej ćwiartki. Mateusz Bierwagen dwukrotnie trafił za trzy i Astoria prowadziła 67:62. To były dwa ciosy, na które Jamalex Polonia nie potrafiła odpowiedzieć. W połowie kwarty bydgoszczanie wygrywali już 78:68. Goście zdobyli się na ostatni zryw. Za 3 trafił Kobel, punkty dorzucili też Chanas oraz Rostalski i na 3 minuty przed ostatnią syreną leszczyński zespół tracił tylko 4 „oczka” (80:76). Na więcej przyjezdnych nie było już jednak stać. Przegrali 79:89.

To już piąta porażka z rzędu. Kolejny mecz, w którym leszczynianie przegrywają walkę pod tablicami i grają zbyt indywidualnie. Przede wszystkim jednak nie bronią z takim zaangażowaniem, do jakiego przyzwyczaili swoich kibiców. Już w środę podopiecznych Łukasza Grudniewskiego czeka nie lada wyzwanie. W Trapezie pojawi się trener Jarosław Krysiewicz i jego Polfarmex Kutno, zespół z najlepszą obroną w lidze. Stawką może być pozycja wicelidera I ligi. Jak na razie, mimo serii porażek leszczynianom udaje się zachować drugą pozycję.

Enea Astoria Bydgoszcz – Jamalex Polonia Leszno 89:79,  w kwartach (17:24, 23:16, 21:22, 28:17)
Punkty dla drużyny z Leszna zdobyli: Jakub Kobel 21, Kamil Chanas 18, Adam Kaczmarzyk 12, Nikodem Sirijatowicz 11, Maciej Rostalski 6, Przemysław Wrona 4, Stanferd Sanny 3, Radosław Trubacz i Szymon Milczyński po 2. Dla Astorii najwięcej Mateusz Fatz 20.