Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Jamalex Polonia 65:73

Uciekli spod topora

21.04.2018 Co się dzieje? Z pewnością takie pytanie zadawali sobie leszczyńscy kibice koszykówki po pierwszej połowie trzeciej konfrontacji Jamalex Polonii z ekipą z Pruszkowa. Podopieczni Łukasza Grudniewskiego znowu zaczęli niemrawo i po 20 minutach przegrywali 30:41. W drugiej części odzyskali jednak kontrolę nad meczem, zwyciężyli 73:65 i prowadzą w ćwierćfinale play-off 2:1. W niedziele czwarte spotkanie, być może ostatnie.

Chyba niewielu kibiców spodziewało się tego, że ćwierćfinałowa konfrontacja Jamalex Polonii z drużyną z Pruszkowa będzie aż tak trudna dla leszczynian. Znacznie niżej notowany po zasadniczej części sezonu Znicz zmusza podopiecznych Łukasza Grudniewskiego do maksymalnego wysiłku. Od pierwszych minut trzeciego meczu gospodarze bardzo dobrze bronili i wygrywali walkę o piłkę pod tablicami. Dołożyli do tego kilka celnych rzutów z dystansu i po 10 minutach wygrywali  17:12.

Pierwsza faza drugiej ćwiartki była obiecująca w wykonaniu leszczynian. Po „trójce” Jakuba Kobela na tablicy pojawił się wynik 22:22, ale gospodarze potrzebowali niespełna 3 minut by odskoczyć na 34:24. Gra nie była płynna, sędziowie często odgwizdywali przewinienia. Pruszkowian nie opłacało się jednak faulować, na linii rzutów wolnych byli prawie bezbłędni, do przerwy zdobyli w ten sposób 19 punktów i prowadzili po dwóch kwartach 41:30.

Sytuacja zaczęła się wymykać spod kontroli, ale na szczęście podopieczni Łukasza Grudniewskiego odzyskali kontrolę nam meczem. W trzeciej kwarcie znaleźli rytm, z którego żaden przeciwnik nie potrafi ich wytrącić. W 27 minucie, po efektownej akcji Nikodema Sirijatowicza Jamalex Polonia wyszła na prowadzenie 50:49 i nie zwalniała tempa. Goście grali skutecznie i zespołowo. Zdobyli w tej części spotkania aż 30 punktów i po 30 minutach wygrywali 60:51.

Emocje w Pruszkowie się nie skończyły bo gospodarze walczyli do końca. Na pół minuty przed ostatnią syreną zbliżyli się na 4 „oczka” (65:69). Na więcej jednak leszczyński zespół już nie pozwolił. Jakub Kobel czterokrotnie stawał na linii rzutów wolnych, trafił dwa razy, Adam Kaczmarzyk był bezbłędny i Jamalex Polonia odniosła bardzo ważne wyjazdowe zwycięstwo. W rywalizacji do trzech wygranych leszczynianie prowadzą 2:1 i jutro mogą przypieczętować awans do półfinału.

Elektrobud-Investment ZB Pruszków – Jamalex Polonia Leszno 65:73, w kwartach (17:12, 24:18, 10:30, 14:13)
Punkty dla Jamalex Polonii zdobyli: Jakub Kobel 16, Stanferd Sanny 16, Kamil Chanas 10, Adam Kaczmarzyk 8, Nikodem Sirijatowicz i Przemysław Wrona po 6, Szymon Milczyński 5, Maciej Rostalski 3, Radosław Trubacz 2.