Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Sokół Łańcut – Jamalex Polonia Leszno 75:82

To jeszcze nie koniec!

(Fot. Rafał Paszek)
05.05.2018 Koszykarze Jamalex Polonii Leszno pozostają w grze o finał play-off I ligi. Po dwóch porażkach na własnym parkiecie obiecali walkę w Łańcucie i dotrzymali słowa. W trzecim półfinałowym pojedynku pokonali Sokoła 82:75. W niedzielę mecz nr 4. Jeśli podopieczni Łukasza Grudniewskiego wygrają, wrócą na decydujące starcie z do Leszna.

Od pierwszych minut koszykarze z Leszna robili wszystko, by sobotni mecz w Łańcucie nie był dla nich ostatnim w sezonie. W rozpoczynającej pojedynek kwarcie udało im się zaskoczyć gospodarzy świetną skutecznością w ataku. Wynik otworzył wprawdzie Sokół, ale już po chwili Jamalex Polonia prowadziła 8:2. Mocną bronią leszczynian w tej części spotkania były rzuty z dystansu. Trafiali Adam Kaczmarzyk, Kamil Chanas, Nikodem Sirijatowicz, a po „trójce” Macieja Rostalskiego podopieczni Łukasza Grudniewskiego odskoczyli 28:17. Przed końcem kwarty rzut wolny wykorzystał jeszcze Marek Zywert i po 10 minutach rywalizacji w Łańcucie było 18:28.

Przez znaczną cześć drugiej odsłony spotkania przyjezdni utrzymywali przewagę. Gdy w 16 minucie za 3 trafił Stanferd Sanny, na tablicy pojawił się wynik 42:29 dla Jamalex Polonii. Od tego momentu coś się jednak zacięło w dobrze funkcjonującej leszczyńskiej machinie. Marek Zywert i Maciej Klima natychmiast wykorzystali chwilę słabości ekipy z Leszna i zniwelowali stratę Sokoła do 4 punktów. Po dwóch kwartach leszczyński zespół wygrywał 46:42.

Początek trzeciej partii rozgrzał publiczność w Łańcucie. W ciągu półtorej minuty za trzy trafili Rafał Kulikowski, Bartłomiej Karolak oraz Maciej Klima i miejscowi wyszli na prowadzenie. Ciosy były mocne, ale Jamalex Polonia nie padła na deski. Trójką odpowiedział Sanny i walka nabrała rumieńców. Potem kilkakrotnie zespoły zmieniały się na prowadzeniu, a w końcówce kwarty goście z Leszna przyspieszyli. Dwa razy zza linii 6,75 celnie przymierzył Nikodem Sirijatowicz, udaną akcję przeprowadził Kamil Chanas i po 30 minutach było 65:58 dla gości.

Ostatnia odsłona pojedynku zadowoliłaby nawet najbardziej wybrednych fanów koszykówki. W połowie kwarty, po akcji Jakuba Kobela Jamalex Polonia prowadziła 75:67 i wydawało się, że goście mają spotkanie pod kontrolą. Maciej Klima i Bartłomiej Karola to jednak zawodnicy, którzy potrafią zdobywać punkty seriami, a pozostawienie im odrobiny swobody na parkiecie zwykle jest brzemienne w skutki. Na 3 minuty przed końcową syreną Sokół wyrównał stan meczu (75:75). Na więcej zespół Łukasza Grudniewskiego już nie pozwolił. Leszczynianie mieli lepszy pomysł na końcówkę. Ważne punkty zdobył Kaczmarzyk, za 3 trafił Kobel, a wynik ustalił Sanny. Jamelex Polonia pokonała Sokoła 82:75 i gra dalej. W niedzielę w Łańcucie czwarty mecz półfinału, póki co jest 2:1 dla drużyny z Podkarpacia.

Sokół Łańcut – Jamalex Polonia Leszno 75:82, w kwartach (18:28, 24:18, 16:19, 17:17)
Punkty dla Jamalex Polonii rzucili: Jakub Kobel 16 (10 asyst), Maciej Rostalski i Kamil Chanas po 14, Nikodem Sirijatowicz 13, Stanferd Sanny 12, Adam Kaczmarzyk 9, Przemysław Wrona i Szymon Milczyński po 2.