DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Piłka Nożna

Stainer Polonia 1912 Leszno - Odolanovia Odolanów 0:2

Udany rewanż beniaminka

18.11.2017 Z pewnością nie takiego rozstrzygnięcia spodziewali się kibice Stainer Polonii 1912 Leszno. W ostatnim spotkaniu w tym roku, piłkarze Jędrzeja Kędziory przegrali na własnym boisku z drużyną MLKS Odolanovii Odolanów 0:2.
Wideo: Konferencja prasowa: Stainer Polonia Leszno - Odolanovia Odolanów 0:2 (18.11.2017)Wideo: Konferencja prasowa: Stainer Polonia Leszno - Odolanovia Odolanów 0:2 (18.11.2017)

Obie drużyny spotkały się latem na początku sezonu. W drugiej kolejce leszczynianie okazali się lepsi i pokonali beniaminka z Odolanowa na jego terenie 3:1. Dziś piłkarze gości skutecznie się zrewanżowali.

Wynik spotkania otworzył w 24 minucie pomocnik gości Bartosz Zmyślony. Kilka minut później bliski wyrównania był Kacper Robaczyński, lecz po jego strzale piłka zatrzymała się na poprzeczce.
Na przerwę zawodnicy Jędrzeja Kędziory schodzili podrażnieni jednobramkową stratą. Po zmianie stron gospodarze rzucili się do ataków, chcąc szybko wyrównać i powalczyć jeszcze o komplet punktów. Niestety, bramki zdobyć się nie udało, w przeciwieństwie do drużyny gości. W 85 minucie na listę strzelców wpisał się Sebastian Schneider i drużyna z Odolanowa mogła odetchnąć już z ulgą. Ligowy rok 2017 drużyna Stainer Polonii zakończyła porażką z beniaminkiem 0:2.