Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Piłka Ręczna

MKS Real Astromal Leszno - MKS Kalisz 29:17

Derby Wielkopolski dla leszczynian

(fot. Łukasz Witkowski)
24.10.2015 Trzecie zwycięstwo z rzędu odnieśli podopieczni Ryszarda Kmiecika. Leszczyńscy szczypiorniści pokonali przed własną publicznością drużynę MKS Kalisz 29:17.

Początek meczu był fatalny dla gospodarzy, bo w ciągu raptem 56 sekund stracili dwie bramki. Taki stan rzeczy zmienił się dopiero w piątej minucie po trafieniu Wesołka. Do remisu cztery minuty później doprowadza Giernas i dalej to już Real Astromal dyktuje warunki gry, w tym jak przystało na derby meczu walki. Tej na parkiecie Trzynastki nie brakowało, były urazy, rozdarte koszulki, żółte karki i dwuminutowe wykluczenia. Pierwsza połowa kończy się przy prowadzeniu leszczyńskich szczypiornistów 11:8.

Choć po przerwie jako pierwsi trafiają goście, to po chwili rozpędzona lokomotywa gospodarzy z każdą minutą odjeżdża ekipie z Kalisza. W 42 minucie po trafieniu Marcina Tórza, zespoły dzieli już sześć bramek, a to nie koniec. Kapitalnie spisuje się bramkarz gospodarzy Fryderyk Musiał, za co od kibiców otrzymuje zasłużone brawa. Podobać musiały się też widowiskowe akcje w wykonaniu duetów Łuczak - Wesołek i Łuczak - Giernas.
Ostatecznie Real Astromal wygrywa ten mecz wysoko 29:17.

Bramki dla gospodarzy zdobywali: 8 Tórz, 7 Giernas, po 3 Wesołek, Misiaczyk, Przekwas i Łuczak i 2 Krystkowiak. Mecz obserwował i gości wspierał rozgrywający reprezentacji Polski - Bartłomiej Jaszka.