POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Rugby

 

Udany występ podczas Wielkopolskiej Ligi Rugby Tag

Zwycięstwo młodych rugbystów

27.11.2014 Dwie drużyny z klubu Owal Leszno wzięły udział w kolejnym turnieju Wielkopolskiej Ligi Rugby Tag. Nasze zespoły zajęły pierwsze i czwarte miejsce w kategorii mini-żak.


W niedzielnym turnieju wzięło udział dwanaście drużyn, po sześć w kategorii mini-żak i żak. Zespoły reprezentowały kluby z Poznania, Jarocina, Kalisza i Leszna. Nasze drużyny zaprezentowały się z bardzo dobrej strony udowadniając, że praca wykonywana na treningach przynosi świetne rezultaty. Szczególnie dobrze radziła sobie drużyna Owal I, która wygrała cztery spotkania i jedno zremisowała. Najważniejsze okazało się zwycięstwo 2:0 nad Husarią Kalisz, która ostatecznie zajęła drugie miejsce. Czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej wywalczyła druga drużyna klubu Owal Leszno. - Wynik bardzo cieszy i podbudowuje w kontekście dalszej pracy, ale przede wszystkim należy zwrócić uwagę na duży postęp naszych zawodników - przekazał Paweł Konieczny, trener leszczyńskich rugbistów. - W swoim debiucie w Jarocinie kilka tygodni temu zajęliśmy ostatnie miejsce przegrywając wysoko z gospodarzem, a w niedzielnym turnieju po dobrej i wyrównanej grze osiągnęliśmy wyniki 3:3 i porażka 0:2. Widać też duży postęp jeśli chodzi o utrzymanie się przy piłce i brak błędnych podań do przodu. Dodatkowo bardzo nas cieszy udział Szkoły Podstawowej nr 7 z Leszna w kategorii żak, w której zajęli 5 miejsce. Liczymy na dalszą pracę na zajęciach i kolejne występy w lidze. Jednocześnie zapraszamy do współpracy inne szkoły z Leszna i okolic - dodał.


MINI ŻAK
Owal I - Husaria 2 - 0
Sparta - Owal I 3 - 3
SP1 - Owal II 1 - 2
Posnania - Husaria 0 -1
Sparta - Posnania 0 -0
SP1 - Husaria 0 - 3
Owal I - Owal II 2 - 1
SP1 - Posnania 1 - 1
Husaria - Sparta 2 - 1
Owal I - Posnania 4 - 1
Owal II - Husaria 1 - 3
Sparta - Owal II 2 - 0
Sparta - SP1 3 - 0
Owal I - SP1 2 - 0
Owal II - Posnania 1 - 0

Klasyfikacja końcowa
1.Owal I Leszno 14
2.Husaria Kalisz 13
3.Sparta Jarocin 11
4.Owal II Leszno 9
5.KS Posnania 7
6.SP1 Poznań 6

ŻAK
Grupa I
SP7 Leszno - Sparta 3 - 3
Sparta - SP1 II 2 - 1
SP1 II -SP7 Leszno 2 - 0

Grupa II
SP1 I - Husaria 2 - 0
Husaria - Posnania 4 - 1
SP1 I - Posnania 4 - 0

Półfinały
SP1 I - SP1 II 2 - 1
Sparta - Husaria 1 - 2

Mecz o 5 miejsce
Posnania - SP7 Leszno 0 - 4
Mecz o 3 miejsce
SP1 II - Sparta 1- 2
Mecz o 1 miejsce
SP1 I - Husaria 2 - 1

Klasyfikacja końcowa
1.SP1 I Poznań
2.Husaria Kalisz
3.Sparta Jarocin
4.SP1 II Poznań
5.SP7 Leszno
6.KS Posnania


MINI MINI
Sparta - Posnania 3 - 1
Sparta - Posnania 1 - 1

 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Nie Przegap

Wideo

06.05.2018
Sport/Strzelectwo
16.05.2018 Kulisy spotkań ligowych i transmisji żużlowych
Żużel/2018
19.05.2018 Wrak Race Wschowa 2018
Sport/Motoryzacja
19.05.2018 Załoga Marszym Brenno na zawodach konnych
Sport/Konne

Ostatnio komentowane

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png