Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Żużel: Wiadomości

 

Wystartował "Projekt 80"

Pierwsze bilety wręczone

(fot. Bartłomiej Klupś)
24.04.2018 Szkoła Podstawowa nr 3 w Górze oraz Centrum Rehabilitacji w Osiecznej – do tych miejsc przedstawiciele klubu Fogo Unia Leszno oraz Radia Elka dostarczyli bilety na najbliższe mecze leszczyńskich Byków. Tym samym wystartował urodzinowy „Projekt 80”.
Wideo: Przekazanie biletów na mecz Fogo Unii w Centrum Rehabilitacyjnym w OsiecznejWideo: Byczek Unii Leszno rozrabia w SP 3 w GórzeWideo: Byczek Unii Leszno rozrabia w SP 3 w Górze

 

Z okazji jubileuszu 80-lecia istnienia klubu przed każdym meczem na stadionie im. Alfreda Smoczyka, Unia Leszno przekaże nawet 80 biletów grupie kibiców, która w ciekawy, dowcipny czy intrygujący sposób wyrazi swoją miłość do Unii.

- Dostaliśmy mnóstwo zgłoszeń i naprawdę ciężko było wybrać. Ze względu na terminy, wyjątkowo zgłoszenia przyjmowaliśmy na dwa najbliższe mecze - zaznaczała Aneta Nowak z Unii Leszno.

Dziś żużlowo-radiowa ekipa odwiedziła tych, którzy najbardziej urzekli swoimi wypowiedziami. Bilety na mecz z Falubazem Zielona Góra zgarnęła Szkoła Podstawowa nr 3 w Górze.

- Już od 10 lat tat kibicujemy Unii Leszno. Mamy karnety i zależało nam, aby jak najwięcej osób w naszej szkole zaraziło się żużlowym bakcylem. Nasza drużyna jest najlepsza i w piątek obiecujemy głośny doping – mówili dwaj uczniowie, którzy namówili dyrekcję na udział w akcji.

Z kolei 6 maja na mecz z Włókniarzem Częstochowa wybiorą się pracownicy oraz pacjenci Centrum Rehabilitacji w Osiecznej. Było to pierwsze zgłoszenie wysłane w urodzinowej zabawie. Autorką dowcipnego wierszyka była Aneta Kaczmarek.

- Zapytałam przełożonej czy możemy wystartować w konkursie, zgodziła się i jak się okazało, było warto. Myślę, że wszyscy są bardzo zadowoleni i 6 maja oczywiście stawimy się na stadionie im. Alfreda Smoczyka, aby zobaczyć triumf w meczu z Częstochową – zaznaczyła Kaczmarek.

Zachęcamy kibiców do wysyłania zgłoszeń na kolejny mecz Fogo Unii Leszno, która 27 maja zmierzy się z Unią Tarnów. Organizatorzy czekają na maila (na adres konkurs@ksul.pl) do 21 maja. 

Bartek Klupś
 

W tym temacie:

Zobacz także:

Komentarze

 
1. Dodane przez Góra w dniu 2018-04-24 19:19
Czy nie wiecie że Góra to Dolny Śląsk tylko liczy się Sparta Wrocław
 
 
2. Dodane przez Do kom 1 w dniu 2018-04-25 02:36
Do kom 1 - miłość do Unii nie zna granic :)
 
 
3. Dodane przez antySZLAKA w dniu 2018-04-25 08:38
Ekspansja motosekty nie zna dranic...
 
 
4. Dodane przez Łukasz w dniu 2018-04-25 10:45
Pani Jola to prawdziwa ambasadorka Unii Leszno w SP3
 
 
5. Dodane przez Góra w dniu 2018-04-25 18:50
Nigdy do pyr
 

Dodaj komentarz

zasady
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to:
 Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
 • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.09.2019
Żużel/2019
13.09.2019 PGE Ekstraliga 2019: Finał #WROLES (kulisy)
Żużel/2019
16.09.2019 Finałowa Flaga Kibiców Unii Leszno już wisi na ogrodzeniu Radia Elka
Żużel/Kibice
16.09.2019 Mieszkańcy Śmigla podpisują Finałową Flagę Kibiców Unii Leszno
Żużel/Kibice

Tabele wyników

PGE Ekstraliga 2019
2. Liga Żużlowa 2019

Terminarze spotkań

PGE Ekstraliga 2019
2. Liga Żużlowa 2019
Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png