Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Skate

 

Bielka: Kulak się myli

27.10.2010 Gostyń. Łożymy na skatepark – zapewnia Monika Bielka z bloku Nasza Gmina. Radna w imieniu ugrupowania burmistrza Woźniakowskiego odniosła się do wypowiedzi Jerzego Kulaka z SLD w Radiu Elka. Kandydat Lewicy na burmistrza zarzucił Naszej Gminie i burmistrzowi, że nie wywiązali się z obietnicy stworzenia w Gostyniu Skateparku.


Jerzy Kulak w poniedziałkowych Rozmowach Elki powiedział, że burmistrz Woźniakowski dwa lata temu obiecał gostyńskiej młodzieży porządny skatepark. - Przy konstruowaniu budżetu nie znalazł pieniędzy i nie umieścił tej inwestycji – mówił kandydat SLD.

Na tę wypowiedź zareagowało ugrupowanie burmistrza Nasza Gmina. W lipcu 2010 roku gmina Gostyń zakupiła za kwotę 38.674 zł dwa urządzenia do skateparku, tzw. quarter i grinbox, które zostały zamontowane przy ul. Leszczyńskiej – napisała w oświadczeniu radna Monika Bielka, zaznaczając przy tym, że dalsze doposażenie obiektu wpisano do programu Naszej Gminy.

Jerzy Kulak nie wycofuje jednak wypowiedzianych słów. - Mam cytaty z Życia Gostynia, w których burmistrz w 2009 roku obiecuje porządny skatepark – mówi. Jego zdaniem wydanie niespełna 40 tysięcy, i to po roku to zdecydowanie nie to samo. - Obiecali skatepark za 300 tysięcy – stwierdził kandydat. (jad)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Pani Moniko! w dniu 2010-10-27 17:48
Czy pani kpi? Widziała pani to wasze dzieło? Szkoda gadać,to najlepszy dowód,że w Gostyniu potrzebne są zmiany... :cry W waszym programie jest też obwodnica :grin ...
 
 
2. Dodane przez w dniu 2010-10-27 19:58
Mam nadzieje ze nadszedł koniec ery wapniaków, a młodzi w końcu zaczną działać
 
 
3. Dodane przez WEST w dniu 2010-10-27 20:19
SKATEPARK ? A KOMU TO POTRZEBNE ? DLA PIĘCIU MŁODOCIANYCH,CAŁE MIASTO MA SIĘ SKŁADAĆ, ŻEBY MIELI CO ROBIĆ PO SZKOLE ? TO CHYBA JAKIŚ ŻART ! JEŚLI ZBIORĘ PIĘCIU ZNAJOMYCH I WYMYŚLIMY SOBIE, ŻE BURMISTRZ MA NAM KRYTY STOK NARCIARSKI POSTAWIĆ TO GO MUSI ZBUDOWAĆ ZA PIENIĄDZE TYCH CO NIGDY NA NARTACH NIE JEŹDZILI ? CHYBA JUŻ NIEKTÓRYM ODBIJA... DROGI,CHODNIKI, OŚWIETLENIE BUDOWAĆ A NIE SKATEPARKI !
 
 
4. Dodane przez Mlody w dniu 2010-10-27 20:31
Jurek KULAK na Burmistrza....mlody AVANTII i do DZIELA. :)
 
 
5. Dodane przez z w dniu 2010-10-27 21:22
oni to pomyłka
 
 
6. Dodane przez stachu w dniu 2010-10-27 21:26
starsza niech sie biznesem zajmie gmine w spokoju zostawi a młodszy do pracy wtedy normalnego człowieka zrozumiecie
 
 
7. Dodane przez gość w dniu 2010-10-27 21:59
kłócą się o skatepark a przepaścili obwodnice
 
 
8. Dodane przez do komentarza nr 2 w dniu 2010-10-27 22:26
Nie nazwę cie nawet człowiekiem skoro obrażasz starszych nazywając ich wapniakami, nie mam zamiaru zniżać się do poziomu twojej wiedzy i inteligencji,bo z tej wypowiedzi wynika,że jej po prostu nie masz. Wypowiedź twoja świadczy,że jesteś anonimowym zerem. A tak naprawdę Starsi ludzie mają więcej wiedzy, doświadczenia i rozumu niż ty i wielu tobie podobnych, którzy tylko anonimowo dokuczacie i krytykujecie innych na portalach, ponieważ nic więcej nie potraficie. Celowo napisałam do ciebie z małej litery bo tak jak ty szanujesz starszych tak my ciebie i wielu podobnych do ciebie. PAMIĘTAJ LOS SIĘ NA PEWNO NA tOBIE ZEMŚCI BO JAK MÓWI PRZYSŁOWIE PAN BÓG NIERYCHLIWY ALE SPRAWIEDLIWY ŻEGNAM I WIĘCEJ NIE BĘDĘ POLEMIZOWAĆ SZKODA DLA tAKICH typów MARNOWAĆ CZAS PRZED KOMPUTEREM.
 
 
9. Dodane przez Bądźmy poważni. w dniu 2010-10-27 22:44
Zarządzanie gminą to nie zabawa w piaskownicy. Chłopczykowi nich tatuś lepiej bajkę o czerwonym kapturku poczyta.
 
 
10. Dodane przez poważny w dniu 2010-10-28 00:12
Jurek, do przodu, nie słuchaj malkontentów, możesz wygrać, bo chcesz, bo masz młodzieńczą siłę, bo masz potencjał powodzenia
 
 
11. Dodane przez romek w dniu 2010-10-28 01:00
bedzie jurek na stanowisku bedzie obwodnica wspomnicie te słowa pozdrawiam
 
 
12. Dodane przez Młoda demokratka. w dniu 2010-10-28 10:28
Jurek na burmistrza....ale jakiegoś chutoru w Mongolii albo na Białorusi. Tam może na takie dziecinne obiecywanie gruszek na wierzbie dadzą się nabrać.
 
 
13. Dodane przez Edeard w dniu 2010-10-28 11:15
To że młodzi też potrafią to jako przykład z sąsiedniej gminy Krobia. pozdrawiam zadziornych
 
 
14. Dodane przez nie wapniak w dniu 2010-10-28 12:35
czy ktoś wie, jaki zawód zdobył pan Jurek i gdzie pracuje tenże kandydat na burmistrza?
 
 
15. Dodane przez Trochę wiedzy i doświadczenia. w dniu 2010-10-28 13:35
Dobrze, dobrze, ale skoro w Rawiczu kandydatowi PO na burmistrza SLD zarzuca zbyt młody wiek aby go zdyskredytować w oczach wyborców to w Gostyniu SLD popiera żółtodzióba ? Rawicki kandydat ma 31 lat i dość duży już staż samorządowy a pan Jureczek chyba do tej pory działał w samorządzie szkolnym. Sama jestem za stopniowymi zmianami pokoleniowymi ale bądźmy trochę poważni w tym działaniu.
 
 
16. Dodane przez Do 14 i 15 w dniu 2010-10-28 14:13
Jerzy Kulak jest mgr inż po politechnice poznańskiej i podyplomowych studiach na UAM w Poznaniu.Od 4 lat jest też radnym miejskim w Gostyniu. Pan Jurek(tak poufale ...) młodo wygląda?No cóż kobiety starzeją się szybciej może dlatego ,że są często złośliwe...
 
 
17. Dodane przez ANIA w dniu 2010-10-28 16:47
O CZYM WY TU ? LUDZIE NIE MAJĄ PRACY. NIE MAJĄ CO JEŚĆ. WAM PIERDOŁY W GŁOWIE. NASTĘPNE MIEJSCVE DO ĆPANIA?
 
 
18. Dodane przez nie wapniak w dniu 2010-10-28 23:26
do kom. 16. Dziekuje za odpowiedź. Ale proszę o informacje czy pan Jerzy pracuje gdzieś bo z diety radnego chyba się nie utrzymuje? Chcąc organizowć pracę gminy chyba ma już jakieś doświadczenia jako pracownik lub przedsiębiorca. Inaczej chyba nie zrozumie drugiej strony- tych którzy pracują na włodarzy gminnych. Oj nielewicowo.
 
 
19. Dodane przez gostyniak w dniu 2010-10-29 20:02
Nasza Gmina nic nie zrobiła przez 16 lat-Gostyń najbardziej zacofany pod względem komunikacji.Ugrupowa nie wywindowało diety z poziomu 15 zł w I kadencji do ponad 1000 zł
 
 
20. Dodane przez diety w dniu 2010-10-30 02:44
gdyby nie ich wysokość to z pewnością nie byłoby tylu chętnych do kandydowania. Proponuję likwidację ich na rzecz przysłowiowych pączków. Zal duszę ściska, że gro gostyńskich emerytów i rencistów musi przeżyć za 700-900 zł a Panowie radni windują sobie diety. Może nowi Wybrańcy wreszcie o tych najuboższych tez pomyślą - że Ci ludzie też chcą godnie żyć a nie w ciągłym stresie jak przeżyć os 1 do ostatniego dnia w m-cu i niejednokrotnie jeszcze utrzymać rodzinę :cry
 
 
21. Dodane przez Poniec w dniu 2010-10-31 17:21
Panie Kulak ...do Mongoli i tyle czas już
 
 
22. Dodane przez Do PONIEC! w dniu 2010-10-31 19:33
Chciałoby się powiedzieć-do szkoły! 1.Mongolii- pisze się przez "ii" 2.Jurek Kulak nie ma NIC wspólnego z tym krajem. 3.Masz w Poniecu 3 kandydatów na burmistrza więc nie martw się Gostyniem. 4.Chyba jesteś w złej kondycji pisząc bzdury . :? :? :?
 
 
23. Dodane przez Jary w dniu 2010-10-31 20:56
Ludzie,nie macie ciekawszych tematow?Jak się chce pierdołami zajmować to świadczy to o poziomie tych ludzi.Jest tyle spraw ważnych dla Gostyniakow a wy podniecacie się takimi sprawami.Płakać sie chce.
 
 
24. Dodane przez gostyniak w dniu 2010-10-31 22:53
Co do młodego Kulaka to nie mam zamiaru polemizować z tymi co chcą widzieć go burmistrzem. Taty szkoła. A tatę chyba wszyscy gostyniacy znają. Do tych którzy go nie znają mam propozycję. Prześledżcie karierę seniora Kulaka to wszystko stanie się jasne. Powodzenia w kretowaniu.
 
 
25. Dodane przez wyborca w dniu 2010-11-01 12:37
Tak się składa,że gostynianie szanują Zbigniewa Kulaka,a wielu z nich życzy wszystkiego dobrego Jerzemu. Może tak "24" opowie internautom o sobie i o swoim tatusiu jeśli ma taką potrzebę oceniania ludzi.Zgłoś się do IPN.
 
 
26. Dodane przez senator w dniu 2010-11-11 22:14
widzicie jak te wszystkie riposty w obronie młodego pisze senior ?Mlody jest dzieki tatusiowi asystentem u jakiegoś posła nic w zyciu sensownego nie zrobił.6315
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.01.2022
Sport/Biegi
195400.01. Leszno, miasto żużlowców - kronika filmowa z 1954
Żużel/1990 i starsze
12.12.2021 Mistrzostwa Miasta Leszna 2021 w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych
Sport/Wodne
07.11.2021 Widowisko z okazji 5-lecia Mażoretek Twins - Włoszakowice
Taniec/Mażoretki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png