Żużel: Wiadomości
"Swoi" odchodzą z Rawicza
16.01.2009
Po spadku z pierwszej ligi z Kolejarza Rawicz odchodzą, żużlowcy do tej pory ściśle kojarzący się z tym miastem i klubem.
Jako pierwszy z Niedźwiadkami rozstał się mieszkaniec tego miasta Ronnie Jamroży. Ten żużlowiec wybrał pierwszoligowy RKM Rybnik.
Kolejny, który pożegnał ten klub to wychowanek Kolejarza Marcel Kajzer związany można powiedzieć praktycznie od pierwszych żużlowych ślizgów z rawickim torem. Marcel w nadchodzącym sezonie będzie reprezentował barwy beniaminka pierwszej ligi Startu Gniezno.
To jednak nie koniec ubytków, bo do Łodzi wybiera się Piotr Dym. Ten zawodnik może ostatnio nie miał rewelacyjnego sezonu, ale przez wiele lat był jednym z liderów tego sportu w tym mieście gdzie zresztą do dziś mieszka.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
100 zł
sprzedaż, Inne
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
7 200 zł
Peugeot 307, Gostyń
2 137 zł
Audi A4, Leszno