Żużel: Wiadomości
Dworakowski: szczyt Unii za dwa lata
09.01.2008
Leszno. Unia Leszno osiągnie szczyt formy w 2010 roku - zapowiada prezes klubu Józef Dworakowski. Prezes swoje proroctwo opiera na wierze w młodych zawodników. Jeżdżą coraz lepiej - mówi. Dworakowski rozprasza też obawy związane ze wzmocnieniem się konkurencyjnych klubów.
Batchelor i Pavlić jeżdżą coraz lepiej - mówi Józef Dworakowski. Zdaniem prezesa w tym sezonie powinni już na dobre wrosnąć w klub i oswoić się z jeżdżeniem w Unii. Nadzieję budzą też pozostali młodzi zawodnicy. W 2010 roku Unia Leszno osiągnie szczyt formy - mówi Dworakowski - połączą się młodość i doświadczenie.
Prezes zapowiada też, że nie boi się wzmocnień w innych ligowych drużynach. Jeszcze się tak nigdy nie zdarzyło, żeby dwóch zawodników wygrało mecz - powiedział - nawet jeżeli jeden pojedzie jako joker. (jad/tekst i foto)
Prezes zapowiada też, że nie boi się wzmocnień w innych ligowych drużynach. Jeszcze się tak nigdy nie zdarzyło, żeby dwóch zawodników wygrało mecz - powiedział - nawet jeżeli jeden pojedzie jako joker. (jad/tekst i foto)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
100 zł
sprzedaż, Inne
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna