Żużel: Wiadomości
Policja: Leszczyniacy byli grzeczni
08.10.2007
Policja na „piątkę” ocenia zachowanie kibiców Unii Leszno na wczorajszym meczu w Toruniu. Na stadionie toruńskich aniołów doszło do zamieszek. Przed ostatnim biegiem sędzia na kilkanaście minut wstrzymał zawody. – Na murawie nie było Leszczyniaków – podkreśla Cezary Dubisz, naczelnik sztabu policji KMP w Lesznie.
W niektórych mediach pojawiły się bardzo niepochlebne informacje na temat zachowania kibiców z Leszna podczas wczorajszego finałowego meczu o Drużynowe Mistrzostwo Polski w Toruniu. Przypomnijmy, do zamieszek doszło po 14. wyścigu, sędzia na kilkanaście minut przerwał mecz. Na pseudokibiców skierowano armatki wodne.
Zawody obserwował Cezary Dubisz, naczelnik sztabu policji KMP w Lesznie. - Poza drobnymi incydentami, które zawsze zdarzają się podczas tak dużych imprez, nie było żadnych niewłaściwych zachowań ze strony kibiców z Leszna. To fani toruńskiej drużyny wbiegli na murawę stadionu – mówi.
Po zawodach zarówno zawodnicy jak i prezes byków dziękowali fanom za sportowe zachowanie.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |


Komentarze
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
120 zł
BMW 123, Wilkowice
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
500 zł / m-c
wynajem, Leszno
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno