Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Boks: MMA

 

Skorupka pokonany w Jarocinie

Gaca: Kontrowersyjna decyzja sędziów


(Fot. Rafał Paszek)
04.02.2014 - Dla nas Oskar jest zwycięzcą - mówi Patryk Gaca, trener MMA Warriors Leszno o występie swojego podopiecznego podczas gali w Jarocinie. Oscar Skorupka przegrał decyzją sędziów walkę z Damianem Pomocką.
Wideo: Oskar Skorupka z Leszna vs Damian Pomocka Gala MMA JarocinWideo: Oskar Skorupka z Leszna vs Damian Pomocka Gala MMA Jarocin

Zawodnik MMA Warriors Leszno, Oskar Skorupka wystąpił w sobotę w Charytatywnej Gali Sztuk Walki w Jarocinie. Była to jego druga w karierze oficjalna walka w formule MMA. Młody leszczynianin swój pierwszy pojedynek rozegrał w grudnia podczas gali w hali Trapez. Decyzją sędziów przegrał wówczas z Aleksandrem Mosingiewiczem. W sobotę lepszy od Skorupki okazał się debiutant z klubu Shooters Konin Damian Pomocka. - Nasz zawodnik przegrał po dość kontrowersyjnej ocenie sędziów - komentuje Patryk Gaca, trener MMA Warriors Leszno. - Takiego zdania jestem nie tylko ja, ale też wiele innych osób, które znają się na tej dyscyplinie.

„Nasz zawodnik przegrał po dość kontrowersyjnej ocenie sędziów. Takiego zdania jestem nie tylko ja, ale też wiele innych osób, które znają się na tej dyscyplinie.”

Uważam, że sędziowie powinni zarządzić dogrywkę, która wyłoniłaby triumfatora walki. Nie zrobili tego jednak.

Po grudniowej porażce Oskara Skorupki jego trener zapowiadał pracę nad zwiększeniem siły i masy u tego zawodnika. - Zrobiliśmy w ciągu ostatnich tygodni postępy - mówi Patryk Gaca. - Trzeba przypomnieć jednak, że mówimy o młodym chłopaku, który trenuje MMA dopiero od dwóch lat. On się uczy i rozwija. Myślę, że za jakiś czas będzie z niego dobry zawodnik. Oscar nie załamał się po ostatniej porażce. W naszych oczach on jest zwycięzcą - dodaje.

Aktualnie zawodnicy MMA Warriors Leszno przygotowują się do gali, która 5 kwietnia ma odbyć się w Gostyniu. Prawdopodobnie wystąpią tam Oskar Skorupka i Kamil Szymański.

 

W tym temacie:

Zobacz także:



Najbliższe wydarzenia

Wideo

000:00:0..
Żużel/2020
25.05.2020 Magazyn Żużlowy 18/2020.05.25
Żużel/2020
20.05.2020 Jakie cechy sportowca pomagają w biznesie? | Emil Sajfutdinow
Żużel/2020
18.05.2020 Magazyn Żużlowy 17/2020.05.18
Żużel/2020

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png