Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Koszykówka

Druga porażka Dudy w Gorzowie

21.04.2008 Maleją szanse na brązowy medal dla koszykarek PKM Dudy PWSZ Leszno. W drugim meczu w Gorzowie leszczynianki uległy KSSSE AZS PWSZ Gorzów 68:79. Trzeci mecz w piątek 25 kwietnia w Lesznie.

Ten mecz miał zakończyć się zwycięstwem PKM Dudy PWSZ Leszno. Po wczorajszym przegranym meczu trener Jarosław Krysiewicz zapowiadał, że w niedzielę drużyna zrobi wszystko by odnieść zwycięstwo. I rzeczywiście leszczynianki walczyły od początku do końca pojedynku. Mecz był bardzo emocjonujący. Pierwsza kwarta zakończyła się remisem 15:15.

Na początku drugiej kwarty prowadzenie objęły leszczynianki, ale końcówka należała już do gorzowianek, które ustaliły wynik pierwszej połowy na 39:35.

Trzecia kwarta nie układała się po myśli leszczynianek. To gospodynie zagrały lepiej i częściej trafiały do kosza. Po trzeciej kwarcie tablica wyników pokazywała 58:49.

W czwartej kwarcie leszczynianki zaczęły odrabiać straty. Na dwie minuty przed końcem spotkania, gdy Duda przegrywała tylko jednym punktem 66:67, boisko musiała opuścić Agnieszka Budnik, która zaliczyła już pięć przewinień. Na jej miejsce weszła Olga Żytomirska.
Końcówe minuty były bardzo nerwowe, publiczność oglądała mecz na stojąco. Po rzutach osobistych gorzowianek było 68:66, ale dzięki "dwójce" Dari Mieloszyńskiej mieliśmy remis 68:68. W ostatnich sekundach to jednak zespół AZS PWSZ zagrał skuteczniej i zdobył 11 punktów. Cały mecz zakończył się zwycięstwem gorzowianek 79:68.

Punkty dla PKM Duda PWSZ zdobywały: Krysiewicz 24, Mieloszyńska 12, Siwczak 11, Budnik 9, Coleman 8, Makowska 4, Żytomirska i Talarczyk 0.

Najwięcej punktów dla KSSSE AZS PWSZ Gorzów rzuciła Ristic 21 i Szott 20.

Kolejne starcie tych dwóch drużyn w piątek 25 kwietnia w leszczyńskim Trapezie. (emi)

Komentarze

1. Dodane przez Ciolo w dniu 2008-04-20 20:10
Zal mi trenera Krysiewicz. Znów mecz przegrany, fatalna gra i skuteczność, 18 strat i 28 fauli i nasza liderka co do fauli Budnik nie była by sobą gdyby nie spadła za 5 przewinień. To już jest koniec jak w piosence... Widać ,ze nasze panie z DUDY chcą już wakacji a nie medalu. Fatalne końcówki kwarty II, III i IV. Na pochwałę zasługuje Monia Siwczak oraz zmienniczki Zyto i Makowska. Liderki jak zwykle znowu zawodzą. Edzia mimo 24 pkt. 6 strat , to straszne. W taki sposób nawet w Lesznie jednego meczu się nie wygra. Brak Martyny jest nad wyraz widoczny. Trener może robić wszystko ,a le jezeli koszykarki nie chcą wygrać to trudno.

2. Dodane przez giotto w dniu 2008-04-20 20:27
szkoda, było blisko.

3. Dodane przez ul w dniu 2008-04-20 22:15
Porażka na własne życzenie, ile dziewczyny zrealizowały taktyki trenera? Ile strat? Jaka skuteczność? Szkoda ... :sigh

4. Dodane przez Longer w dniu 2008-04-20 22:32
Panowie one poprawia sie u siebie na Trapezie , byłem na meczach i trudno , niewchodziło , u nas wygramy :)

5. Dodane przez kibic w dniu 2008-04-20 22:40
Brawo dziewczyny za walkę, za ambicję. Byłem w Gorzowie i rywalki naprawdę boją się rewanżu. Trzymajcie się laski

6. Dodane przez ja w dniu 2008-04-20 22:41
brawo dziewczyny...bylo bardzo blisko.......a ty "Ciolo" po co piszesz takie glupoty....niby z czego wywnioskowales ze nasze chca wakacji a nie medalu???? :x :x Edzia zagrala bardzo dobry mecz.....taki z ciebie expert a pewnie nie umiesz grac :x :x

7. Dodane przez wlodi w dniu 2008-04-20 22:46
Tto sa kibice widac, jak idzie to wszystko ok, Złotka itp. a jak przyjdzie gorszy okres to juz sie zaczyna jazda .

8. Dodane przez ver w dniu 2008-04-20 23:10
ciolo mam pytanie do ciebie ? w ktorym momencie Zyto zagrala dobrze sorki ona robi tak smieszzne bledy ze zal .... dla mnie w tym meczu Siwa powinna grac dluzej Coleman cieniutko Daria nie zaciekawie , Makowska dobrze Edzia moze byc lepiej SKUTECZNOSC!!!

9. Dodane przez Basketballer w dniu 2008-04-20 23:29
Jakos u siebie potrafily nawiazac walke z Lotosem. Bedzie jeszcze dobrze ;)

10. Dodane przez jojo22 w dniu 2008-04-21 00:15
Gdyby grała Martyna,może gdyby była Nikita Bell....ale i tak możemy być dumni z naszych dziewczyn!!!!

11. Dodane przez Ciolo w dniu 2008-04-21 00:38
do ja Obejrzy mecz, zobacz statystyki ,a wnioski same przyjdą jeśli je umiesz prawidłowowyciagnąc

12. Dodane przez do ciolo w dniu 2008-04-21 02:14
Nie wypowiadaj się więcej na temat koszykówki, bo się po prostu na tym nie znasz. Twoje stwierdzenie, że dziewczyny nie chcą wygrać meczu, uważam za najgłupszy wpis w tym sezonie.

13. Dodane przez kibic( ka) w dniu 2008-04-21 09:19
Dziewiczyny nie martwcie się jesteście "dziewczynami z charakterem" a więc do walki, trzymamy kciuki w Lesznie wygracie :)

14. Dodane przez 2 do Ciolo w dniu 2008-04-21 09:39
rzeczywiście statystyki mówią wszystko. ale ostatni mecz przegrał pan trener na własne życzenie. Edzi nie idzie ostatnio, ale musi grać. jest to samo, co na początku sezonu, Edzi nie idzie, ale gra, bo... Dlaczego np.: Siwa, która do połowy zdobyła najwięcej (!) punktów dla zespołu po przerwie nie wchodzi na parkiet? Dlaczego Talar świetnie radząca sobie z Ristić nie zastąpiła Edzi, która nie radziła sobie z tym zupełnie? Dlaczego Edzia nie rozgrywa - a taka jest rola rozgrywającej - tylko rzuca? Czyżby grać zaczęło kumoterstwo? Edzia bez wątpienia jest świetną zawodniczką, ale niestety zaczęła być gwiazdą, a gwaizdy przegrywają mecze najczęściej. Zwłaszcza, gdy reszta zespołu jest ZESPOŁEM! Panie trenerze - pobudka, szkoda przegrać ten medal.

15. Dodane przez do kibic (ka) w dniu 2008-04-21 09:49
Nie zgadzam się - dziewczyny założyły koszulki z takim napisem, ale charakteru im zabrakło. Przynajmniej niektórym z nich. Na pewno zabrakło charakteru Panu Trenerowi, żeby zdjąć kompletnie bez charakteru grającą własną żonę. Nie zabrakło charakteru za to Siwej (świetna dyspozycja przesiedziana na ławie), Talarowi (znakomicie blokowała Ristić, szkoda, że grzała ławę przez większą część spotkania), Budnik (pomimo 5 fauli), Darii (choć grała nierówno), Szopen (dobre spotkanie, robi swoje), Żytko (szkoda, bo to mądry zawodnik, tylko wyraźnie od kontuzji stopy jej nie idzie). Coleman nie chce grać z Edzią, to widać. Reszta zresztą też chyba nie. Dziewczyny ewidentnie nie odnajdują się na parkiecie z Edzią, która gra pod siebie. Rozgrywająca, która nie wypracowuje akcji, a rzuca? Hmmm... znam inną koszykówkę. Ale może to tajemnica sukcesu trenera?

16. Dodane przez Obserwator w dniu 2008-04-21 09:54
Do komentarzanr 1 :) Ciolo zal mi Ciebie, musisz mieć cudowne życie:) zgryźliwy amator

17. Dodane przez sportsmen w dniu 2008-04-21 10:02
Dziewczyny nie załamujcie się. Trzymamy kciuki!!!

18. Dodane przez Ciolo w dniu 2008-04-21 10:06
do ja Jak rozumiem ty jesteś specialistą ,dflaczego zatem nie prowadzisz jakiegoś zespołu? popacz na statystyki -straty i faule. W kosza trzeba grać , adobrymi checiami jest piekło wybrukowane.

19. Dodane przez Ciekawski w dniu 2008-04-21 14:03
Hej Cioło napisz jaki to zespół prowadzisz Ty, hm? bardzo jesteśmy wszyscy ciekawi twoich osiągnieć ? :grin

20. Dodane przez pekun w dniu 2008-04-21 14:58
ciolo prowadzi zespół taneczny w przerwach między kwartami.

21. Dodane przez leszno w dniu 2008-04-21 15:42
ale siwa grała nareście powraca Monika,od ile do ilu(miejsca)są europejskie puchary??

22. Dodane przez Marek w dniu 2008-04-21 17:54
Jak Edzia nam wygrywała mecze to już tego nie pamiętacie?????? Dziewczyny nie lubią grac z Edzią??!!! Gdyby nie Ona to zapewne już byśmy mieli koniec sezonu iiii mooożeee7miejsce!!!! !!

23. Dodane przez do Marek w dniu 2008-04-21 20:24
nikt nie neguje zasług Edzi - ale prawda jest taka, a obserwuję to od ubiegłego sezonu, że jak gra Edzia, to zagrywki nie ma. dziewczyna dostaje piłkę i rzut. Rozgrywająca? Rzuca? Pomieszanie z poplątaniem. Dlatego twierdzę, że dziewczyny nie lubią grać z Edzią, bo nie wiedzą, co będzie na boisku. ale żeby nie było, że czepiam się Edzi - to dobry zawodnik, ale zwyczajnie jej nie idzie gra ostatnio. a że rzuca... cóż, jak gra 40 minut, to i rzuca. ale nie rozgrywa, tylko klepie piłkę. i daje się ogrywać. naprawdę tylko ja to widzę? hej, znawcy koszykówki, gdzie się podzialiście?

24. Dodane przez Do CIOLO i innych którzy są,,Z w dniu 2008-04-22 00:58
Chciałbym Prosić aby taki Pan bądz pani o nicku,,CIOLO" sie nie wypowiadali,ponieważ są ŻAŁOŚNI,ŚMIESZNI i IDIOTYCZNI...mówiąc kolokwialnie(jeśli wiesz co to słowo oznacza...)Jak możesz ,,czepiać" sie oto ze ktoś rzuca pkt.i DAJE wogóle jakieś NADZIEJE Zespołowi na ZWYCIĘSTWO ?! Kto ma tam trafiac te pkt. jak nie Edzia?!,a co to Rozgrywająca już nie może rzucac? HALO ! w jakim Ty Świecie żyjesz ,,ZNAWCO" ,wiesz czym sie charakteryzuje DOBRY ROZGRYWAJĄCY?! z tego co widze to chyba nie ,wiec poświecę sie i Ci wyjaśnie... Tym ze w ,,trudnych momentach na Boisku POTRAFI podjać Decyzje i nie boi sie zabrać Odpowiedzialność na Siebie za Zespół i wynik ! A Edzia sie nie boi i za to Ja WSZYSCY SZANUJĄ i LUBIA ! ,bo ZAWODNICZKA jest BARDZO DOBRĄ ! TYLKO tacy Sportowcy ,,wchodzą" na same ,,szczyty" ! Wiec przemyśl te bzdury które tam napisałeś,i po prostu więcej takich nie pisz.A co do strat i tego ze wg.ciebie Zespół z Nią niechę Grac... to jestes w błędzie,ponieważ zawodniczki sobie UFAJĄ i STANOWIĄ ZGRANA DRUŻYNĘ i w trudnych chwilach to właśnie do Edzi podają piłkę bo WIERZĄ że TRAFI,bądz pomoże Trafić Swoim koleżankom. I tak wogóle na koniec to Chciałbym ci powiedzieć że tacy ludzie są właśnie NAJGORSI ,którzy jeśli Zespół WYGRYWA to go KOCHAJĄ a jeśli nie,to już piszą takie bzdury,bo to są bzdury co piszesz,przeczytaj kilkanaście książek o Taktyce ,i o Sporcie Zespołowym,a także spróbuj skończyć jakieś Kursy Trenerskie to zrozumiesz oczym mówię i kto to jest ROZGRYWAJĄCY. BRAVA dla Pana Marka za komentarz,jestem tego samego zdania:)

25. Dodane przez Trochę myślący kibic w dniu 2008-04-22 01:48
W ubiegłym sezonie SMS Łomianki wygrał jedynie z DUDĄ Leszno z Bell i Talarczyk w składzie, która rzutem na taśmę obroniła się przed spadkiem z ekstraligi i dziwne, że w tym nie pomógł super ekspert Ciolo a ten bez charakteru Krysiewicz. Nawet absolwent WUMiL wie, że skuteczność rzutów Edzi w ostatnim meczu za 2 pkt - 57% to więcej niż najlepszej wysokiej Makowskiej 40% lub 33% Budnik. Kto miał rzucać. 6 strat Edzi to skandal. Nie można wygrać meczu. Gwiazda Skerovic zrobiła ich 7 a Wisła po raz pierwszy w sezonie pokonała Lotos. Największe gwiazdy NBA miewają słabsze dni i przegrywają mecze teoretycznie wygrane. Wielki sympatyku p.Talarczyk p. Cilolo i kilku innych ekspertów pomyślcie przed napisaniem swojej wypowiedzi, a jeszcze lepiej użyjcie swoich super umiejętności do wprowadzenia do ekstra ligi męską drużynę z Leszna. To będzie COŚ. Trochę myślący kibic.

26. Dodane przez do 26 w dniu 2008-04-22 17:17
Możesz troszke jasniej pisać, bo nic z tego nie rozumiem.

27. Dodane przez ja w dniu 2008-04-24 23:07
...w moim wieku to raczej druzyny nie poprowadze, ale zrobilbym to z apewnoscia lepiej od ciebie "specjalisto" :grin :grin