Kręgielnia MOSiR, ul. Strzelecka, Leszno
Kręgle
Za nami Mistrzostwa Polski
Anna Chwastyniak w podwójnej, złotej koronie














































































Anna Chwastyniak w tandemach mieszanych grała razem ze swoim byłym kolegą klubowym, który teraz walczy w drużynie ze Słowacji Mikołajem Konopką. Trzeba przyznać, że łatwo w tym mistrzowskich pojedynkach nie było i bardzo często o zwycięstwach na poszczególnych torach decydowały tak zwane rzuty śmierci.
Brązowy medal też jest związany z Lesznem bo trafił do Moniki Leciejewskiej i Michała Szulca, czwarte miejsce zajął duet z gostyńskim rodowodem Barbara Gandecka i Włodzimierz Dutkiewicz.
W drugim dniu mistrzostw poznaliśmy medalistów w sprintach, gdzie w gronie pań złoto wywalczyła wspomniana wcześniej Anna Chwastyniak, a kolejna zawodniczka Polonii 1912 Joanna Lajtke była czwarta. W rywalizacji panów swój drugi brązowy na tych zawodach medal zdobył Michał Szulc.
Dodaj komentarz
zasady- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
- Twoje IP to:
Dodaj zdjęcia do artykułu
zasady- Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
- Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
- Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
- Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
- Twoje IP to:
Najbliższe wydarzenia
Kręgielnia MOSiR, ul. Strzelecka, Leszno