Motoryzacja: Kartingi
Dwa dni kartingowego ścigania
Na początek Gostyń

(Fot. Michał Konieczny)
02.05.2014
Gostyński kartodrom wybrano na miejsce inauguracji tegorocznej walki w ROK Cup Poland. Przez dwa dni, w piątek i sobotę, na tym torze walczyć będzie ponad setka młodych kartingowców.
Wszystko dopięte jest na ostatni guzik. Organizatorzy liczą, że dopisze pogoda. Początek zawodów z uroczystą prezentacją zawodników zaplanowany jest na godzinę 13:15. Widowisko zapowiada się barwnie i kolorowo. Chwilę później ruszą pierwsze wyścigi klasyfikacyjne w poszczególnych kategoriach.
Automobilklub Leszczyński reprezentować będzie 22 zawodników, a wśród nich znane nazwiska w świecie kartingowym jak: Galeja, Masztalerz czy Szablewski.
Walka toczyć się będzie również w I i II rundzie Easykart, na torze zobaczymy również bardzo młodych zawodników startujących w Baby Rok.
W sobotę zawodnicy pierwsze turniejowe kółka rozpoczną kręcić o godzinie 11:00.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |