Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

acquisition

Motoryzacja: Samochody

 

Testy Kuby

10.07.2009
Pochodzący z Gostynia, uczestniczący w wyścigach samochodowych formuły ADAC GT Masters Kuba Giermaziak ma za sobą testy w Formule 3 Euro Series

Formuła 3 jest właściwie jednym z ostatnich kroków do znalezienia się w formule jeden. To właśnie w tej kategorii startowali min. Michael Schumacher, Kimi Raikkonen, Filipe Massa, Alain Prost czy wreszcie nasz Robert Kubica.
 
Gostyński kierowca zdaje sobie sprawę, że do F 1 jeszcze daleka droga, ale kiedyś trzeba zrobić krok w jej kierunku. Takim bez wątpienia są testy Formuły 3 w których uczestniczył na torze Eurospeedway Laustiz. Bolid, którym jeździł przypomina te jakimi ścigają się najszybsi kierowcy świata. Pierwszego dnia testów Kuba pokonał 112 okrążeń tego niemieckiego toru, drugiego dnia zrobił to 72 razy z jeszcze lepszym czasem.

Jak mówi sam zawodnik  Bardzo się cieszę z moich wyników. Sprawdziły się moje przypuszczenia, że Formuła 3 bardzo pasuje do mojego stylu jazdy i z pewnością jest to kategoria, w którą będziemy celować w przyszłym sezonie.

Zadowolony z postawy Kuby był też niemiecki inżynier, który opiekował się naszym zawodnikiem podczas testów Frank Funke. Źródło biuro prasowe Kuby

 

Komentarze

 
1. Dodane przez talar w dniu 2009-07-10 21:45
GRATULACJĘ! 3-maj tak dalej! wreście ktoś z Gostynia bedzie w F1 :)
 
 
2. Dodane przez Jaro w dniu 2009-07-11 02:28
w F3 a nie w F1 kolego od 1 komentarza. dobrze ze z gostynia przynajmniej bedzie promowac nasze miasteczko bo nasi radni tego nie potrafia robic. a co do reszty to ni ma sie czym podniecac. ten "sport" to wysig inzynierow konstruktorow imechanikow oraz sponsorow...widac to w F1 ze scigaja sie auta a nie zawodnicy...dlateg ja f1 nie uwazam w ogole za sport
 
 
3. Dodane przez talar w dniu 2009-07-11 20:17
chcialem napisac ze znajdzie sie! ;D nie musisz mnie poprawiac ;p kazdy ma w zyciu szanse na cos
 
 
4. Dodane przez talar w dniu 2009-07-11 20:30
do kom nr2!KolegO poprubój swoich sił to może nawet w F3 sie nie znajdziesz :D hihi
 

Dodaj komentarz

zasady
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to:
 Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
 • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
 • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
 • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
 • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
 • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

Wideo

17.01.2020
Żużel/Kibice
16.01.2020 Casting na podprowadzające Fogo Unii Leszno
Żużel/2020
13.01.2020 Magazyn Żużlowy 01/2020.01.13 - Janusz Kołodziej
Żużel/2020
13.01.2020 W czwartek casting na podprowadzające Unii Leszno
Żużel/Kibice

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png