Piłka Ręczna
Bór Oborniki Śląskie - Real Astromal Leszno 30:27
Porażka po własnych błędach

(Fot. Mateusz Jaśkowiak)
Gospodarze szybko zdobywają pierwszą bramkę, ale na 1:1 wyrównuje Michał Przekwas. Minutę później znów Bór jest na czele i cały czas zwiększa przewagę. W 20 minucie zespoły dzieli już nawet pięć trafień, ale chwilę później po między innymi dwóch pod rząd bramkach Krzysztofa Meissnera zrobiło się 10:9. Niestety leszczynianie w takich kluczowych momentach na przełamanie popełniali błędy, a te wykorzystywali gospodarze, którzy wygrywają pierwszą połowę 13:11.
Nadzieje odżyły po przerwie , bo pod rząd trafiają : Przekwas , Łuczak i Meissner i Real Astromal nawet prowadzi 14:13. To szczęście trwało jednak krótko, ale jeszcze w czterdziestej minucie po trafieniu Krzysztofa Misiaczyka mamy remis 17:17. Niestety w końcówce spotkania leszczynianie nie wykorzystali jeszcze rzutu karnego i ostatecznie przegrywają 27:30.
Bramki dla gości zdobyli : 7 Michał Przekwas, 6 Jakub Wierucki, po 5 Krzysztof Meissner i Piotr Łuczak i po jednej : Krzysztof Misiaczyk, Hubert Kuliński, Hubert Szkudelski i Alan Raczkowiak
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
Komentarze