Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Siatkówka

 

Świąteczne spotkanie UKS 9 Leszno

Siatkarska wigilia

(fot. UKS 9 Leszno)
23.12.2017 270 osób zasiadło przy świątecznym stole siatkarskiego klubu UKS 9 Leszno. Piątkowy wieczór wspólnie spędzili zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele miasta, rodzice, partnerzy i przyjaciele klubu. Częścią uroczystości było pasowanie na tygrysice i tygrysy nowych członków klubu.


Spotkanie wigilijne UKS 9 Leszno odbyło się już po raz trzeci w Restauracji Renoma w Lesznie. Tym razem długie, świąteczne stoły pomieściły 270 osób. - To był spory wyczyn, ale naszą ideą było spotkanie nie tylko z zawodnikami, ale również ich rodzicami - powiedział Jarosław Borowski, trener UKS 9 Leszno. - Spotkanie wigilijne jest okazją do podziękowań dla wszystkich osób zaangażowanych w nasz klub. Przez trzy lata zgromadziło się wokół nas tak wiele wspaniałych ludzi, że to całkowicie przerosło nasze wyobrażenia. To my wszyscy razem tworzymy magię i siłę UKSu.

Podczas uroczystości podsumowano sportowy rok siatkarzy. Pierwsza drużyna walczyła o awans o 2 ligę, obecnie w nowym sezonie rozgrywkowym jest wice liderem tabeli. Do młodzieżowej grupy młodzika dołączył zespół kadeta, młodziczek i dwie grupy mini siatkówki.

Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele miasta, prezydenci Łukasz Borowiak i Piotr Jóźwiak, radny Jarosław Zielonka i naczelnik wydziału sportu Tomasz Szymański, którzy pogratulowali Tygrysom rozwoju i życzyli dalszych sukcesów.

Trenerzy Jarosław Borowski, Jagoda Korol, Bartosz Gadkowski i Filip Wrotkowski przeprowadzili pasowanie na członka klubu, odczytując słowa uroczystej przysięgi. Zawodnicy z seniorskiej drużyny wszystkim uczestnikom pasowania wymalowali na twarzach tygrysie wąsy.

W radosnej i rodzinnej atmosferze składano sobie świąteczne życzenia. - Dziękuję za wspaniały klimat, który tworzycie wokół naszego klubu. Wasza przychylność i pełna hala to dla nas najlepszy motywator - powiedział Borowski.

Wielokrotnie podczas uroczystości wspominano nieobecnego zawodnika i trenera zespołu młodzika, który z powodu przewlekłej choroby w październiku trafił do szpitala. - Dzień przed naszym spotkaniem wdrożono leczenie, na którego efekty czekamy i wierzymy z całego serca. Powrót Adriana to nasze największe noworoczne marzenie - zakończył Borowski.

Klaudia Borowska
 

Komentarze

 
1. Dodane przez xao w dniu 2017-12-23 16:56
Ubiór stosowny do sytuacji... .Kindersztuba
 
 
2. Dodane przez Przyjaciele w dniu 2017-12-23 17:02
Można? Można! Są ludzie na świcie, którym się po prostu chce. dziękujemy za wspaniały wieczór.
 
 
3. Dodane przez ja w dniu 2017-12-23 19:51
Super pomysł, super atmosfera.
Inne Kluby mogą brać przykład.
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

000:00:0..
Żużel/2020
15.06.2020 Magazyn Żużlowy 21/2020.06.15
Żużel/2020
08.06.2020 Magazyn Żużlowy 20/2020.06.08 Pożegnanie z Jarkiem Hampelem
Żużel/2020
000:00.06. Magazyn Żużlowy 19/2020.06.01
Żużel/2020

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png