POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Siatkówka

 

Świąteczne spotkanie UKS 9 Leszno

Siatkarska wigilia

(fot. UKS 9 Leszno)
23.12.2017 270 osób zasiadło przy świątecznym stole siatkarskiego klubu UKS 9 Leszno. Piątkowy wieczór wspólnie spędzili zawodnicy, trenerzy, przedstawiciele miasta, rodzice, partnerzy i przyjaciele klubu. Częścią uroczystości było pasowanie na tygrysice i tygrysy nowych członków klubu.


Spotkanie wigilijne UKS 9 Leszno odbyło się już po raz trzeci w Restauracji Renoma w Lesznie. Tym razem długie, świąteczne stoły pomieściły 270 osób. - To był spory wyczyn, ale naszą ideą było spotkanie nie tylko z zawodnikami, ale również ich rodzicami - powiedział Jarosław Borowski, trener UKS 9 Leszno. - Spotkanie wigilijne jest okazją do podziękowań dla wszystkich osób zaangażowanych w nasz klub. Przez trzy lata zgromadziło się wokół nas tak wiele wspaniałych ludzi, że to całkowicie przerosło nasze wyobrażenia. To my wszyscy razem tworzymy magię i siłę UKSu.

Podczas uroczystości podsumowano sportowy rok siatkarzy. Pierwsza drużyna walczyła o awans o 2 ligę, obecnie w nowym sezonie rozgrywkowym jest wice liderem tabeli. Do młodzieżowej grupy młodzika dołączył zespół kadeta, młodziczek i dwie grupy mini siatkówki.

Na uroczystości obecni byli także przedstawiciele miasta, prezydenci Łukasz Borowiak i Piotr Jóźwiak, radny Jarosław Zielonka i naczelnik wydziału sportu Tomasz Szymański, którzy pogratulowali Tygrysom rozwoju i życzyli dalszych sukcesów.

Trenerzy Jarosław Borowski, Jagoda Korol, Bartosz Gadkowski i Filip Wrotkowski przeprowadzili pasowanie na członka klubu, odczytując słowa uroczystej przysięgi. Zawodnicy z seniorskiej drużyny wszystkim uczestnikom pasowania wymalowali na twarzach tygrysie wąsy.

W radosnej i rodzinnej atmosferze składano sobie świąteczne życzenia. - Dziękuję za wspaniały klimat, który tworzycie wokół naszego klubu. Wasza przychylność i pełna hala to dla nas najlepszy motywator - powiedział Borowski.

Wielokrotnie podczas uroczystości wspominano nieobecnego zawodnika i trenera zespołu młodzika, który z powodu przewlekłej choroby w październiku trafił do szpitala. - Dzień przed naszym spotkaniem wdrożono leczenie, na którego efekty czekamy i wierzymy z całego serca. Powrót Adriana to nasze największe noworoczne marzenie - zakończył Borowski.

Klaudia Borowska
 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

20.01.
g.17:00
Siatkówka, III liga mężczyzn: Uks 9 Leszno - Uks Kaniasiatka Gostyń
Hala Sportowa na Zatorzu, Leszno
 
 
21.01.
g.09:00
9 kolejka Leszczyńskiej Ligi Piłki Siatkowej o Puchar Prezydenta Miasta Leszna
Hala Sportowa na Zatorzu, Leszno
 
 
21.01.
g.14:00
Siatkówka, kadet: Uks 9 Leszno - Uks Sms Joker Piła
Hala Sportowa na Zatorzu, Leszno
 

Wideo

2018..
Sport/Futsal
15.01.2018 Magazyn Żużlowy 02 2018
Żużel/2018
..2018r godz Zapowiedź Meczu Niepodleglości 17.01.2018r godz. 19.00
Sport/Futsal
08.01.2018 Magazyn Żużlowy 01 2018
Żużel/2018

Tabele wyników

III LIGA MĘŻCZYZN 2017/2018

Terminarze spotkań

III LIGA MĘŻCZYZN 2017/2018
20.01
AZS UAM Poznań - Todo UKS MOS Czarni Ostrowite
20.01
Salos SL Ostrów Wlkp. - MLKS Orlik Miłosław
20.01
UKS 9 Leszno - UKS Kaniasiatka Gostyń
20.01
LZS Orzeł ReklamowyGadżet Osiecza - TG Sokół Kępno
 
Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png