POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Speedrower

 

Leszczyńska młodzież na najwyższym stopniu podium

Astromal Szawer najlepszy


(Fot. Łukasz Witkowski)
13.10.2014 Leszczyńscy speedrowerowcy w świetnym stylu wygrali turniej Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów. Dla naszej drużyny najwięcej punktów wywalczyli Michał Sassek i Jakub Przybylski. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy z Żołędowa.

 

Jeszcze przed zawodami Astromal Szawer uchodził za faworyta imprezy. Leszczynianie mają bowiem kilku świetnych juniorów w składzie. Szanse naszej drużyny zwiększał fakt, że rywalizacja odbywała się na ich domowym torze. Jeszcze przed rozpoczęciem zawodów z turnieju wyeliminowany został zespół TPD Kalety ze względu na brak wymaganych badań.

Zawody nie rozpoczęły się jednak po myśli późniejszych triumfatorów. Po pierwszej serii wyścigów prowadziła ekipa MSK Śląsk Świętochłowice. W drugiej serii leszczynianie stali się współliderem, a w kolejnych biegach tylko powiększali swoją przewagę. Ostatecznie Astromal Szawer wygrał wyprzedzając drugi zespół w klasyfikacji różnicą aż 9 punktów.

I. Astromal Szawer Leszno: 69 pkt.
Jakub Przybylski 17 pkt.
Radosław Kochanek 14 pkt.
Jakub Kamiński 14 pkt.
Kamil Salczyński 5 pkt.
Michał Sassek 19 pkt.

II. Mustang Żołędowo: 60 pkt.
J. Rychel 12 pkt.
S. Porożyński 12 pkt.
W. Kadow 7 pkt.
J. Kuś 14 pkt.
J. Krzywosądzki 14 pkt.

III. Motokris Śląsk Świętochłowice: 57 pkt.
M Pacek 15 pkt.
P. Kołodziejczyk 5 pkt.
D. Pacek 11 pkt.
K. Włodarz 8 pkt.
D. Bas 18 pkt.

IV. Orzeł Gniezno: 46 pkt.
V. Wiraż Ostrów: 37 pkt.
VI TPD Kalety: 0 pkt.

 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

20.05.
Speedrower, Ekstraliga: Lks Szawer Leszno - Tsż Toruń
Tor speedrowerowy, ul. 17 Stycznia, Leszno
 
 
27.05.
Speedrower, Ekstraliga: Lks Szawer Leszno - Ulks Mustang Żołędowo
Tor speedrowerowy, ul. 17 Stycznia, Leszno
 

Wideo

29.04.2018
Sport/Biegi
24.04.2018 Byczek Unii Leszno rozrabia w SP 3 w Górze
Żużel/Kibice
24.04.2018 Przekazanie biletów na mecz Fogo Unii w Centrum Rehabilitacyjnym w Osiecznej
Żużel/Kibice
23.04.2018 Magazyn Żużlowy 15 2018
Żużel/2018

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png