Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
  • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
  • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
  • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
  • świadczenie usług drogą elektroniczną
  • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
  • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
  • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
  • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
  • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
  • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
  • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
  • prawo żądania sprostowania danych,
  • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
  • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
  • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
  • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
  • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
  • forma pisemna
    Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Sporty walki: Judo

 

XXVIII Turniej judo z okazji Dni Leszna Euroline Cup

Judocy opanowali Zaborowo


(Fot. UKS Dwunastaka Euroline)
15.05.2018 Ponad 200 zawodników z całej Polski reprezentujących 18 klubów oraz 20 sportowców z Niemiec uczestniczyło w miniony weekend w turnieju judo w hali Szkoły Podstawowej nr 4 w Lesznie. Organizatorami turnieju był UKS Dwunastaka Euroline.


Zawody rozgrywano w 3 grupach wiekowych. W turnieju wzięła udział reprezentacja klubu JVC Rammenau, z którym UKS Dwunasta Euroline współpracuje o 3 lat. Oba kluby otrzymały symboliczne Puchary Przyjaźni Euroline Cup 2018.

Wyniki U 12 – zawodniczki i zawodnicy urodzeni w latach 2007-2008:

Dziewczęta
24kg
1.Skubiel Nikola UKS Pohl Przemęt

32 kg
1.Bartczak Dominika AWF Poznań
2. Pietsch Charlotte Rammenau
3. Stanek Nadia  UKS Pohl Przemęt
4. Skalska Weronika AWF Poznań
5. Pluta Amelia UKS Pohl Przemęt
36kg
1.Jóźwiak Zofia AWF Poznań
2. Seidel Lina Rammenau
40 kg
1. Bohm Lena Rammenau
2. Piotrowska Julia Wojownika Poznań
43kg
1. Suchodaj Eliza Sława
2. Zakrzewska Tola AWF Poznań
52 kg
1. Skorupińska Martyna UKS Pohl Przemęt
2. Warszyło Julia AWF Poznań
63kg
1. Szymanowska Julia Sława
U 14 2005-2006
35kg
1.Lisek Oliwia Gimnazjon Suchy Las
2. Serba Magdalena AWF Poznań
3. Fabrowska Alicja AWF Poznań
3. Sladek Ida Rammenau
38kg
1. Narożna Anastazja AWF Poznań
2. Nowak Maria AWF Poznań
3. Domańska Wiktoria Sława
3. Donajewska Daria AWF Poznań
41kg
1. Biegańska Alicja Gimnazjon Suchy Las
2. Kwiatkowska Magdalena AWF Poznań
3. Grześkowiak Zuzanna Sława

47kg
1. Szafrańska Oliwia Olimpia Poznań
2. Stec Pola UKS Pohl Przemęt
44kg
1. Malinowska Zofia Kożuchów
2. Wenzel Martyna Olimpia Poznań
3. Sobierajska Kaja UKS Pohl Przemęt
3. Troszczyńska Wiktoria Wojownik Poznań
54kg
1. Mas Dominika Kożuchów
2. Piskosz Nikola AWF Poznań
3. Radzicka Kinga UKS Gimnazjon Suchy Las
61 kg
1. Wijetkowska Matylda Kożuchów
2. Szymanowska Julia Sława
3. Martyła Natalia Olimpia Poznań
u 16
40 kg
1. Marschner Lucia Rammenau
2. Skrzypczak Zuzanna Sława
3. Zakrzewska Anna AWF Poznań
44kg
1. Skrzypczak Klaudia Sława
48kg
1. Sułocha Zuzanna Sława
2. Trzciołek Katarzyna Sława
52kg
1. Wenzel Aleksandra Olimpia Poznań
2. Borner Theresa Rammenau
3. Jędrzejewska Alicja Sława
3. Krawczyk Joanna Dębiec Poznań
57 kg
1. Jarkowska Aleksandra Gimnazjon Suchy Las
2. Michalak Kamila Olimp Nowa Sól
63kg
1. Jęcz Wiktoria UKS Pohl Przemęt
2. Romaniuk Marcelina AWF Poznań
3. Lachera Aleksandra Rawicz
70 kg
1. Ciesielska Julia Sława
2. Krystek Julia UKS Pohl Przemęt
3. Biniak Wiktoria UKS Pohl Przemęt
3. Napieralska Oliwia 8 Nowa Sól

Chłopcy
U 12
30 kg
1. Jarkowski Jakub Gimnazjon Suchy Las
2.Marcel Menke UKS Dwunastka – Euroline
3. Glapiak Krystian UKS Dwunastka – Euroline


33kg
1.Goschler  Paul Rammenau
2.Heil Adrian Poziom 303 Wrocław
3. Doroszewski Jakub Gimnazjon Suchy Las
3. Hermański Szymon Olimpia Poznań
36kg
1.Jaskulski Sebastian UKS Pohl Przemęt
2. Burkowswki Bartosz Poziom 303 Wrocław
3. Śliżewski Michał UKS Dwunastka – Euroline
3. Henzschel Erik Rammenau
39kg
1. Hadyński Max Gimnazjon Suchy Las
2. Czabański Jan Gimnazjon Suchy Las
3. Krenz Patryk Dębiec Poznań
3. Smak Paweł Gimnazjon Suchy Las
42kg
1. Kobyliński Jakub Akademia Judo Poznań
2. Haufe Christoph Rammenau
3. Dudkowiak Artur Rawicz
48 kg
1. Łuczak Bartosz Sława
2. Brończyk Jan Pobiedziska
3. Rodig Luis Rammenau
52kg
1. Wesołowski Maciej UKS Dwunastka – Euroline
2. Tomaszkiewicz Justus Akademia Judo Poznań
3. Zalewski Maciej Jarocin
55kg
1. Nowak Maciej Gimnazjon Suchy Las
2. Kokornaczyk Ksawier UKS Pohl Przemęt
3. Woźniak Dominik UKS Dwunastka – Euroline
+ 55 kg
1. Matyjasik Piotr Akademia Judo Poznań
2. Muszyński Jakub Akademia Judo Poznań
3. Hadrych Krzysztof Akademia Judo Poznań
U 14
30 kg
1. Nowinowski Ignacy Wojownik Poznań
36 kg
1. Krzystyniak Kajetan Poziom 303 Wrocław
2. Krzystyniak Kosma Poziom 303 Wrocław
3. Glapiak Dawid UKS Dwunastka – Euroline
3. Prałat Kasjan UKS Dwunastka – Euroline
39kg
1. Ciesielski Filip Sława
2. Jamruż Maciej Akademia Judo Poznań
3. Kurpik Jakub UKS Dwunastka – Euroline
3. Gembicki Piotr Olimpia Poznań




42 kg
1. Eischold Paul Rammenau
2. Hwałek Oskar Olimpia Poznań
3. Nowak Alan UKS Dwunastka – Euroline
3. Gogala Jan Olimpia Poznań
45 kg
1. Plank Konrad Gimnazjon Suchy Las
2. Frąckowiak Marcel Gimnazjon Suchy Las
3. Gronostaj Łukasz Gimnazjon Suchy Las
3. Glapiak Brasjan UKS Dwunastka – Euroline
48 kg
1. Grześkowiak Adam Olimpia Poznań
2. Szymkun Kacper Kożuchów
3. Kempa Adam UKS Dwunastka – Euroline
51 kg
1.Jewtuch Marcin Olimpia Poznań
2. Kędzia Jan Rawicz
3. Okoniewski Kamil UKS Dwunastka – Euroline
54 kg
1. Grzęda Michał Pobiedziska
2. Forbotko Bartosz Pobiedziska
3. Rachel Pasper Akademia Judo Poznań
3. Huszko Samuel 8 Nowa Sól
58 kg
1. Andrzejczak Mateusz Jarocin
2. Urbańczyk Mateusz UKS Dwunastka – Euroline
3. Janikowski Jędrzej Kożuchów
+ 58 kg
1. Kubiak Damian Akademia Judo Poznań
2. Kokornaczyk Kacper UKS Pohl Przemęt
3. Roszak Jakub Kożuchów
3. Tran Nino Rammenau
U 16
38 kg
1. Ratajczak Huber Olimp Nowa Sól
2. Basiński Jaqn Gimnazjon Suchy Las
42 kg
1. Durski Michał AZS Poznań
46kg
1. Gruszczyński Jakub Wojownik Poznań
50 kg
1. Durski Bartosz AZS Poznań
2. Skrzypczak Filip Sława
3. Szmyt Kacper Sława
3. Barudin Mikoaj Olimpia Poznan
55 kg
1. Kuleczka Mateusz Olimpia Poznań
2. Pyziak Denis Sława
3. Piłat Oskar Akademia Judo Poznań
3. Wojciechowski Mateusz UKS Dwunastka – Euroline


60 kg
1. Setlak Wojciech Gimnazjon Suchy Las
2. Romańczuk Szymon Olimp Nowa Sól
3. Czado Patryk  Olimpia Poznań
3. Dembski Szymon UKS Dwunastka – Euroline
66 kg
1. Gembicki Jarosłąw Olimpia Poznań
2. Kałużny Wojciech AZS Poznań
3. Płuski Dominik 8 Nowa Sól
73 kg
1. Moritz Kasper Rammenau
2. Luda Michał Nowa Sól
3. Kucharski Kajetan Akademia Judo Poznań
81 kg
1. Ulinger Leonard Rammenau
2. Marciniak Konrad Chodzież
3. Mrozek Jakub Akademia Judo Poznań
3. Dziamski Michał UKS Dwunastka - Euroline
+ 81 kg
1. Rodig Leonard Rammenau
2.Nowak Maks AZS Poznań

Klaudia Borowska
 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

01.09.
g.18:00
Zajęcia Kyokushin Karate
Hala sportowa przy bylym Gimnazjum w Rydzynie, Rydzyna
 

Wideo

18.10.2018
Żużel/Kibice
16.10.2018 Bicie rekordu w prowadzeniu resuscytacji w Lesznie
Extreme/Rekordy
16.10.2018 Złota Bycza Jesień w Kościanie i Śmiglu
Żużel/Kibice
16.10.2018 Fogo Unia Leszno jedzie przybić z kibicami piątkę
Żużel/Kibice

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png