POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Sporty walki: Taekwondo

 

Open World Championships Taekwon-Do 2017 Holandia

Zawodnicy Drache na podium

(fot. Klub Drache)
04.10.2017 Dziesięć medali przywieźli z Otwartych Mistrzostw Świata w Taekwondo zawodnicy leszczyńskiego klubu Drache. Złotymi krążkami mogą się pochwalić Bastan Grzegorowski, Aleksander Grobelny i Dawid Kozłowski. – Wyniki potwierdziły wysoki poziom naszych zawodników na arenie międzynarodowej – podkreśla trener Sebastian Grzegorowski.W mistrzostwach, które odbyły się w Barneveld w Holandii, wzięło udział ponad 2300 osób z całego świata, m.in. Nepalu, Rosji, USA, Anglii, Walii i Włoch. Wśród nich siedmiu reprezentantów klubu Drache z Leszna.

W pierwszych dniach rywalizowali zawodnicy z pasami mistrzowskimi. Leszczynianie pokazali, że liczą się w międzynarodowej stawce, zdobyli cztery medale. Dwa Malwina Jarosiewicz pierwszy dan - srebrny w walkach do 60 kg i brązowy w układach formalnych. Kolejny srebrny medal w walkach do 74 kg zdobył Arkadiusz Grzegorowski pierwszy dan, a złoty krążek Bastan Grzegorowski czwarty dan w walkach do 57 kg.
 
Kolejne medale do kolekcji leszczyńskiego klubu zdobyli zawodnicy z pasami uczniowskimi.  Złoty Aleksander Grobelny w walkach do 140 cm, srebrny Szymon Wawrzyniak w walkach do 74 kg, a dwa: srebrny i brązowy Aleksandra Wawrzyniak w walkach powyżej 60 kg oraz w układach formalnych. Dwoma medalami może się pochwalić także Dawid Kozłowski: złotym zdobytym w walkach do 57 kg i srebrnym w układach formalnych.

- To były dla nas bardzo udane zawody. Zdobyte dziesięć medali na Mistrzostwach Świata potwierdziły wysoki poziom naszych zawodników na arenie międzynarodowej. Ciężka praca sztabu szkoleniowego i zawodników przyniosła efekty. Wykonaliśmy plan w stu procentach, każdy z siódemki powołanych przywiózł do Leszna medal – podsumowuje trener Sebastian Grzegorowski.

Wyjazd zawodników na mistrzostwa był możliwy dzięki finansowemu wsparciu miasta Leszna.

Hania Ciesielska
 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

24.03.
g.10:00
Budokan Astromal Cup Kumite Challenge Leszno 2018
Hala Sportowa SP13, Leszno
 

Wideo

21.02.2018
Żużel/2018
09.02.2018 Czterdzieści Plus - T&T Chłodnictwo 2:3
Sport/Futsal
19.02.2018 Magazyn Żużlowy 07 2018
Żużel/2018
20.02.2018 Leszczyńskie byki rozpoczynają trening na motocrossie w Hiszpanii
Żużel/2018

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png