POLITYKA PRYWATNOŚCI SPORT.ELKA.PL
X
W ramach naszych serwisów internetowych stosujemy pliki cookies. Używamy cookies, żeby zrozumieć, w jaki sposób użytkownicy korzystają z witryny i dostosować ją tak, aby korzystanie z niej było dla nich przyjemniejsze i ciekawsze. Stosujemy cookies także w celach reklamowych i statystycznych. Cookies mogą być również stosowane przez współpracujących z nami reklamodawców oraz przez firmy badawcze. W każdej chwili mogą Państwo zmienić swoje ustawienia dotyczące cookies. Korzystanie z naszych serwisów internetowych bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczone w Państwa urządzeniu końcowym. Szczegółowe informacje dotyczące stosowania cookies, w tym możliwości dokonania zmiany ustawień w zakresie cookies znajdą Państwo w naszej "Polityce Prywatności" ZAMKNIJ

DODAJ RELACJĘ UTWÓRZ WYDARZENIE

Triathlon

 

Pożegnanie leszczyńskiej triathlonistki

Jerzyk gotowa na Rio

10.08.2016 Agnieszka Jerzyk jest jedyną reprezentantką Leszna na Igrzyskach Olimpijskich w Rio de Janeiro. 20 sierpnia zobaczymy ją na triathlonowej trasie, a dziś odbyło się jej uroczyste pożegnanie. – Liczymy, że dumnie będzie pani reprezentowała nasze miasto – powiedział wiceprezydent Piotr Jóźwiak.

- Gratulujemy kwalifikacji olimpijskiej, liczymy na sukcesy, ale także na to, że będzie pani dumnie reprezentowała nasze miasto. Symbolicznie chcielibyśmy przekazać flagę Leszna. Być może ktoś na mecie będzie miał możliwość ją pani podać – mówił Jóźwiak.

Powodzenia Agnieszce Jerzyk życzył również radny Sławomir Mocek, który dwukrotnie uczestniczył w igrzyskach. Wręczył on zawodniczce bumerang przywieziony z Sydney oraz szalik, z którym dopingował polskich piłkarzy ręcznych w Pekinie.

Agnieszka Jerzyk przyznała, że czuje się dobrze przygotowana do swojego startu. Potwierdziła to ostatnim występem w szwedzkim Malmo, gdzie wygrała Puchar Europy. Zawodniczka nie ukrywa jednak, że walka o medale będzie bardzo trudna.

- Marzeniem każdego sportowca jest zdobycie złotego medalu olimpijskiego. O to będzie jednak niezwykle ciężko, ale dam z siebie wszystko. Chciałabym wbiec na metę zadowolona i nie mieć żadnych wyrzutów sumienia – przyznała Jerzyk.

Jej cel minimum to poprawa pozycji, którą zajęła na ostatnich igrzyskach olimpijskich. Przypomnijmy, że w Londynie uplasowała się na 25 miejscu.

Bartek Klupś
 


Dodaj komentarz

zasady
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji komentarzy, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Komentarze zawierające wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 

Kod antyspamowy
Odśwież

Dodaj zdjęcia do artykułu

zasady
  • Zdjęcia dodawane przez użytkownika muszą dotyczyć tematu artykułu, należy wpisać także do nich komentarz aby uzasadnić ich publikację.
  • Redakcja portalu zastrzega sobie możliwość ingerencji lub niedopuszczenie do publikacji zdjęć, które nie odnoszą się do tematu artykułu, naruszają normy prawne, obyczajowe lub są niezgodne z zasadami współżycia społecznego.
  • Zdjęcia z komentarzem zawierającym wulgaryzmy nie będą publikowane.
  • Zdjęcia i ich komentarze promujące własne np. strony, produkty itp. będą usuwane.
  • Twoje IP to:
 
 

Najbliższe wydarzenia

11.05.
g.16:00
Coccodrillo ChampionKids Duathlon
Czempiń/Start i meta: obok Hali Sportowej Herkules przy Gimnazjum w Borowie, Czempiń
 
 
12.05.
g.08:30
ChampionMan Duathlon Czempiń
Czempiń/Start i meta: obok Hali Sportowej Herkules przy Gimnazjum w Borowie, Czempiń
 

Wideo

13.04.2018
Sport/Futsal
13.04.2018 Piaskowska Liga Halowa - zakończenie sezonu 2017/2018
Sport/Futsal
21.04.2018 Zapowiedź meczu Stainer Unia Kolejarz Rawicz vs. Polonia Bydgoszcz
Żużel/2018
16.04.2018 Magazyn Żużlowy 14 2018
Żużel/2018

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png