Żużel: Wiadomości
Specjalnie na zawody indywidualne
Musielak prezentuje nowy kevlar

Tobiasz prezentuje kevlar i osłony na motocykl (Fot. FB Musielak Racing)
26.03.2014
Tobiasz Musielak podczas treningu Fogo Unii przed pojedynkiem z Unibaxem Toruń po raz pierwszy jeździł w nowym kevlarze. - Jest on specjalnie uszyty w moich barwach na zawody indywidualne, na ligę będę miał oczywiście biało-niebieski - mówi żużlowiec.

Tobiasz w nowym stroju zaprezentował się w czasie treningu, a potem podczas kontrolnego spotkania z Unibaxem Toruń.
Materiał z którego uszyty jest kevlar, różni się od tych używanych zazwyczaj przez zawodnika. - Jest cały kevlarowy, bez domieszki nylonu. Powstał u Maliniaka zgodnie z wymogami FIM - wyjaśnia zawodnik Fogo Unii.
Tobiasz chwali sobie funkcjonalność nowego stroju. - Obawialiśmy się o wygodę, rozciągliwość, ale jest dobrze. Zobaczymy jak zachowa się po praniu - mówi Musielak.
Czarno-niebieska grafika zaprojektowana jest według koncepcji żużlowca.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
16.08.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
15.08.2026
Wielki Finał IMP - Ostrów Wielkopolski Żużel/2026 |
|
|
11.08.2026
Nowy rekord na GSB 92h30min - Łukasz Wróbel Sport/Biegi |
|
|
08.08.2026
Zawody speedrowerowe ku pamięci Edka Baldysa oraz Andrzeja i Henryka Włodarczyków Sport/Speedrower |


Komentarze