Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporzędzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urzędzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl
acquisition

Żużel: Wiadomości

 

Pierwsza porażka Byków

Gajewski: Wykorzystaliśmy osłabienie Unii


(Fot. Rafał Paszek)
26.05.2015 KS Toruń sprawił sporą niespodziankę wygrywając w niedzielę z Fogo Unią 46:44. Zdaniem menedżera drużyny przyjezdnej wpływ na przebieg spotkania miały problemy kadrowe gospodarzy.
Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46Galeria foto: Fogo Unia Leszno - KS Toruń 44:46
 
Wideo: Decydujący 15. bieg Fogo Unia Leszno - KS ToruńWideo: Niebezpieczny upadek Piotra PawlickiegoWideo: Upadek Przemysława Pawlickiego za linią metyWideo: Upadek Przemysława Pawlickiego za linią mety

 

Torunianie rewelacyjnie rozpoczęli niedzielne zawody w Lesznie. Po dwóch wyścigach prowadzili 10:2. - Nasi zawodnicy popisali się w tych biegach doskonałymi startami - mówi Jacek Gajewski. - To był klucz do sukcesu, bo na początku zawodów tor zwykle nie sprzyja wyprzedzaniu. Potem można było już atakować różnymi ścieżkami.

Po fatalnym początku zawodów gospodarze pozbierali się i zaczęli odrabiać straty. - Nie byłem tym specjalnie zaskoczony, bo Unia jest bardzo mocnym zespołem - mówi Jacek Gajewski.

„Nie da się jednak ukryć, że nasza drużyna jedzie ostatnio coraz lepiej. Myślę, że dzięki temu zwycięstwu poczyniliśmy wielki krok w kierunku awansu do play-off.”

- Gospodarze mogli w tym meczu wstawiać rezerwy taktyczne i to z pewnością im w jakiś sposób pomogło trzymać wynik w okolicach remisu. Generalnie był to ciekawy mecz. Taką już mamy drużynę, że tworzy dobre widowiska.

Jacek Gajewski podkreśla, że niedzielny mecz mógł mieć inny przebieg, gdyby gospodarze przystąpili do niego w optymalnym składzie. - Cieszymy się z tego sukcesu, ale trzeba też spojrzeć na okoliczności. Unia jechała w tym spotkaniu osłabiona, a my to wykorzystaliśmy - mówi menedżer KS Toruń. - Nie da się jednak ukryć, że nasza drużyna jedzie ostatnio coraz lepiej. Myślę, że dzięki temu zwycięstwu poczyniliśmy wielki krok w kierunku awansu do play-off - dodaje.

 

W tym temacie:

 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

25.07.2020
Sport/Lotnicze
20.07.2020 200720 Magazyn Żużlowy 26 2020
Żużel/2020
13.07.2020 Magazyn Żużlowy 25/2020.07.13
Żużel/2020
06.07.2020 Magazyn Żużlowy 24/2020.07.06
Żużel/2020

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png