Żużel: Wiadomości
Świeże wieści ze szpitala
Dominik Kubera być może już niedługo w domu

Zdaniem lekarza klubowego Tomasza Gryczki decyzja ma zapaść w połowie tygodnia. – Rany nogi goją się bardzo ładnie, są czyste i wszystko przebiega tak jakbyśmy chcieli - mówi.
To oczywiście bardzo dobre wieści dla Dominika, jego rodziny i kibiców leszczyńskich Byków. Na dziś nie wiadomo, kiedy ten żużlowiec wróci na tor. Decyzja odnośnie dalszego leczenia i rehabilitacji zapadnie w najbliższych dniach.
Niestety młody leszczyński Byk stracił już finałowe imprezy, do których wywalczył sobie awans: Młodzieżowe Indywidualne Mistrzostwa Polski w Częstochowie i Indywidualne Mistrzostwa Polski, których decydujące starcie obyło się w sobotni wieczór na stadionie Smoczyka. Wiadomo też, że nie pojedzie w niedzielnym meczu Fogo Unii na własnym torze z GKM Grudziądz, bo zastąpi go Szymon Szlauderbach.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
29.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
27.06.2025
Grzegorz Zengota i Rafał Dobrowolski przed meczem ze Stalą Rzeszów Żużel/2025 |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
Komentarze