Żużel: Wiadomości
Australijczyk kontuzjowany ?
Pech żużlowca Stainer Unii Kolejarza Rawicz

04.03.2019
O dużym pechu może mówić żużlowiec drugoligowej drużyny Stainer Unii Kolejarza Rawicz Jaimon Lidsey, który w rodzinnej Australii złamał obojczyk.
Informacja o tej kontuzji pojawiła się na jednym z portali społecznościowych. Do tego złamania miało dojść w minioną sobotę. Jaimon nie zmienia jednak planów i zamierza lada dzień pojawić się w Polsce i właśnie tu będzie leczony i przejdzie rehabilitację. Oczywiście cały czas czekamy na potwierdzenie tej informacji i wyniki szczegółowych badań.
To jeden z podstawowych i najskuteczniejszych żużlowców Stainer Unii Kolejarza Rawicz w ubiegłym roku. Przypomnijmy, że widnieje również na liście startowej 69 Memoriału Alfreda Smoczyka, zaplanowanego 24 marca.
Kilka dni później, bo 30 marca jego drugoligowa drużyna z Rawicza inauguruje meczem na własnym torze z Polonią Bydgoszcz sezon ligowy.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
06.07.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
06.07.2025
Grzegorz Zengota po meczu Moonfin Malesa Ostrów - Fogo Unia Leszno 34:56 Żużel/2025 |
![]() |
07.06.2003
Speedway Gala 2003 z okazji 65 rocznicy powstania klubu Unia Leszno Żużel/2005-2001 |
![]() |
05.07.2025
VIII Pawłowicki Bieg Śladem Mielżyńskich - starty Sport/Biegi |