Akrobatyka
Siedem medali dla CRC Leszno
Sukcesy leszczyńskich akrobatów

(Fot. Magdalena Chudzinska-Nowak)
W zawodach, które odbyły się pod Wrocławiem wzięło udział 180 młodych sportowców. Reprezentowali takie miasta jak: Zielona Góra, Złotoryja, Świdnica, Sulechów i Wrocław. W stawce uczestników znalazło się też 18 dzieci z Leszna.
Kapitalny występ zaliczyła Gabrysia Majewska. Zawodniczka CRC Leszno zajęła 2 miejsce w ćwiczeniach indywidualnych. Brązowy medal w tej samej konkurencji wywalczyła Jagoda Majerowicz. Na najniższym stopniu podium w kategorii plus stanęła Marta Dałkowska. Bardzo udane były też występy leszczyńskich zespołów. W konkurencji dwójek dziewcząt wygrały Zuzanna Lisiecka i Roksana Ściesielska. Po brąz w trójkach sięgnęły Kalina i Dagmara Dworackie z Oliwią Nowicką. W konkurencji par mieszanych zwyciężyli Olek Nowak i Oliwia Juszkiewicz. Sukcesy leszczyńskich akrobatów dopełnił srebrny medal pary mieszanej, którą tworzyli Wanessa Szczepaniak i Kacper Nowak.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
16.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
12.06.2026
Fogo Unia Leszno - Pres Grupa Deweloperska Toruń 49:41 Żużel/2026 |
|
|
11.06.2026
Konferencja prasowa przed meczem FOGO Unia Leszno - PRES Grupa Deweloperska Toruń Żużel/2026 |
|
|
08.06.2026
Na rowerach do Paryża dla chorych dzieci z fundacji Cancer Fighters Sport/Rowerowe |


Komentarze