Akrobatyka
Startowali w Sulechowie
Świetny występ akrobatów

19.03.2015
Zawodnicy CRC Leszno wzięli udział w Międzywojewódzkich Zawodach im. Jana Kusocińskiego w akrobatyce sportowej. Reprezentanci naszego miasta wrócili z tych zawodów z workiem medali.
W imprezie, która odbyła się w Sulechowie wystartowało blisko 300 uczestników. Zawodnicy pochodzili z takich miast jak Wrocław, Gorzów, Świdnica czy Zielona Góra. W tym gronie zaprezentowało się aż 32 młodych sportowców z CRC Leszno. Wielu z nich mogło cieszyć się miejscami na podium. Złote medale wywalczyły: Julia Schope, Amelia Tyczyńska, Antonina Bremska, Gabrysia Majewska, Paulina Płatek i Gaja Chudy. Po srebro sięgnęli: Aleksander Nowak, Piotr Tyrała, Alexander Charter, Oliwia Juszkiewicz, Jagoda Majerowicz i Julia Wujczak. Ponadto miejsca na najniższym stopniu podium zajęli: Bartek Tyrała, Joanna Karp, Jakub Skrzypczak, Kacper Nowak i Wanessa Szczepaniak.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
08.06.2026
![]() Sport/Rowerowe | |
|
|
31.05.2026
Stelmet Falubaz Zielona Góra - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |


Komentarze