Akrobatyka
Dobry występ w Sulechowie
Złote medale Jedynki

(Fot. UKS Jedynka)
23.03.2015
Młodzi akrobaci z UKS Jedynka Leszno z powodzeniem startowali w międzywojewódzkich zawodach im. Janusza Kusocińskiego. Podczas imprezy w Sulechowie wywalczyli cztery złote medale.
Wyniki reprezentantów UKS "Jedynka":
2ki chłopców kl.III
Srebrny medal Bojanowski Antoni
Bojanowski Stanisław
4 miejsce Janiak Jakub
Piwosz Brajan
2ki dziewcząt kl. III
4 miejsce Malepsza Aleksandra
Tkacz Julia
2ki dziewcząt kl. młodzik :
Brązowy medal Grześkowiak Karolina
Kołodziejczyk Natalia
3ki dziewcząt kl. młodzik :
Brązowy medal Kuśnierek Paula
Balcerek Olga
Kapitan Agata
2ki mieszane kl. „Pierwszy krok”:
Złoty medal Biernaczyk Joanna
Biernaczyk Marcin
Srebrny medal Duffy Nadia
Tylicki Kacper
Ćwiczenia wolne kl. młodzik:
Złoty medal Kuśnierek Mateusz
Złoty medal Misiaczyk Aniela
Srebrny medal Szczepańska Zoja
5 miejsce Łacna Nikola
Ćwiczenia wolne I krok:
Złoty medal Janiak Tomasz
Brązowy medal Szmyt Aleksandra
7 miejsce Pajzert Maja
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
31.05.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |
|
|
20.05.2026
SP 5 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U8 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |

