Akrobatyka
Chłopcy przywieźli brąz
Akrobaci na zawodach we Wrocławiu
02.11.2016
Dziesięcioro reprezentantów CRC Leszno startowało w zawodach podczas Dolnośląskich Dni z Akrobatyką Sportową i Gimnastyką Artystyczną we Wrocławiu. Z medalem wróciła dwójka chłopców: Kacper Nowak i Piotr Tyrała.
Trójka dziewcząt w składzie: Dagmara i Kalina Dworacka z Zuzanną Lisiecką uplasowała się na pozycji 11 na 18 trójek, słabiej poszło trójce w składzie: Greta Adamek z Wiktorią Głuszko i Olgą Kononowicz oraz dwójce dziewcząt w składzie: Wiktoria Gadomska z Nikolą Markowską.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
31.05.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |
|
|
20.05.2026
SP 5 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U8 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |



