Biegi
Nowak, Galla i Cupryś na podium
Azymut z medalami
Gracjan Cupryś - brązowy medalista MP w sprinterskim bno (fot. HKS Azymut Mochy)




12.06.2015
Reprezentanci HKS Azymut Mochy świetnie spisali się podczas biegowych mistrzostw Polski, które odbyły się w Krakowie. W byłej stolicy medale zdobyli Gracjan Cupryś i Zofia Galla. Świetny występ w mistrzostwach Polski Masters zaliczyła też Barbara Nowak.
Rywalizacja sprinterska prowadzona była w samym centrum Krakowa. W zmaganiach na starówce bardzo dobrze spisał się Grancjan Cupryś, który dobiegł do mety na trzeciej pozycji. Udanie w biegu średniodystansowym zaprezentowała się też Zofia Galla, która wywalczyła srebrny medal. Równolegle rozgrywane były mistrzostwa Polski Masters. Złoty medal zdobyła w nich trenerka HKS Azymut Mochy - Barbara Nowak.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |



Komentarze
Tak trzymać!