Biegi
Biegi na orientację we Wrocławiu
Złote biegaczki Azymutu Mochy
Mistrzostwa Polski w biegu na orientację rozpoczęły się we wrocławskiej Leśnicy, gdzie na zawodników czekała trasa z gęstym poszyciem, jeżynami, głębokimi rowami. Najlepiej z tym trudnym terenem poradziła sobie Zofia Galla, która prowadziła od pierwszego punktu kontrolnego i zdecydowanie wygrała (3,29 min. przewagi nad drugą zawodniczką) w kategorii K18. Świetny bieg zaliczyła także Julia Seidel zwyciężając w kategorii K16. W kategorii M16 czwarte miejsce zajął Gracjan Cupryś, któremu do podium zabrakło 20 sekund.
W sztafetach sprinterskich trasy poprowadzone zostały na wrocławskim osiedlu - Gądów Mały. Sztafeta juniorów Azymutu Mochy startowała w składzie: Zofia Galla, Marek Firlej, Gracjan Cupryś i Julia Seidel. Sztafeta Azymutu zajęła czwartą pozycję.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |




Komentarze
2 100 zł / m-c
wynajem, Leszno
930 zł / m-c
wynajem, Śmigiel
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice