Biegi
Zabiegany Śmigiel
Uczestnicy Biegów zostali podzieleni na kategorie wiekowe. Jaki pierwsi wystartują najmłodsi uczniowie podstawówek. Ich na trasie będzie można zobaczyć w chwilę po uroczystym otwarciu imprezy zaplanowanym na godz. 10.00. Około godz. 12.00 przewidziano start biegu open, a po nim przyjdzie czas na podsumowanie i wręczenie dyplomów oraz nagród, a wśród najmłodszych uczestników rozlosowany zostanie rower.
W tym roku do udziału w imprezie zgłosiło się blisko 400 biegaczy. – Trasa tradycyjnie wyznaczona została ulicami Śmigla, a bazę ulokowano w Centrum Kultury. Długość trasy uzależniona jest oczywiście od wieku. Uczestnicy biegu open pokonają dystans 4 kilometrów – mówi Zygmunt Ratajczak, kierownik Ośrodka Kultury Fizycznej i Sportu w Śmiglu.
Kierowcy podczas trwania Biegów muszą się liczyć z utrudnieniami, choć nie będą one duże. – Imprezę przeprowadzamy bardzo sprawnie starając się do minimum ograniczyć wszystkie dolegliwości dla kierowców – dodaje Ratajczak. (mah)
Najbliższe wydarzenia
Wideo
01.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
01.06.2025
Nazar Parnitskyi po meczu #RZELES Żużel/2025 |
![]() |
24.05.2025
50 Szokujących Historycznych Faktów o Żużlu Żużel/1990 i starsze |
![]() |
24.05.2025
Trasa biegu Sport/Biegi |
Komentarze