Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku weszło w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Po rozwinięciu szczegółów znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat. Odsyłamy także do Polityki Prywatności.
Rozwiń szczegóły
Zwiń szczegóły
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanały komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Boks: Boks

 

Brąz dla Cecylii

09.11.2008 Cecylia Pudlicka, zawodniczka Polonii Leszno zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski w kick – boxingu w formule semi contact. – Przegrała w ostatnich sekundach jednym trafieniem – relacjonuje ojciec zawodniczki, trener Polonii Albin Publicki.


Mistrzostwa Polski w kick-boxingu odbyły się w Szczecinie. Wzięło w nich udział troje reprezentantów leszczyńskiego klubu. Najlepiej wypadła najbardziej utytułowana zawodniczka Cecylia Pudlicka. Zajęła trzecie miejsce w formule semi contact. – Niewiele brakowało, by w decydującym starciu pokonała rywalkę – mówi Albin Pudlicki – uległa w ostatnich sekundach walki. 
Dwoje pozostałych zawodników Joanna Bajer i Marko Geffe zajęło piąte miejsca. – Powiem szczerze, że liczyliśmy i tu na medale – dodaje Pudlicki. - Jednak Marco nie zdołał pokonać brązowego medalisty Mistrzostw Europy, z którym przyszło mu walczyć.

Młodsi zawodnicy sekcji bokserskiej Polonii startowali natomiast w Poznaniu w Ogólnopolskich Zawodach Młodzików. Przywieźli stamtąd 6 medali.
Złote zdobyli Michał Kędziora w kategorii wagowej 44,5 kg oraz Michał Ludwiczak w kat. 68 kg.
Na trzecim stopniu podium stanęli Dariusz Cieślik, Miłosz Cywka, Mateusz Cywka i Patrik Leellen.
W zawodach startowało 94 zawodników z 38 klubów. W klasyfikacji zespołowej Polonia uplasowała się na bardzo wysokim drugim miejscu.(han)

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Gość w dniu 2008-05-11 22:32
ŻAL 8)
 
 
2. Dodane przez Krzysztof w dniu 2008-05-12 00:02
Żal i Żenada. Szkoda gostyńskiej kasy na takie badziewie. Nie dość, że brak było info o tej imprezie to ta impreza tylko dla "swoich" A rodziny owszem były ale to w przeważającej wiekszości mieszkańcy Podrzecza i bezpośrednio biorący udział. To nie była chyba impreza dla gostyniaków. A poza tym, dlaczego ta impreza odbywa sie poza miastem? czy nie ma w Gostyniu terenu dla tego rodzaju imprezy? Ciekawe, jak organizator rozliczy sie z przyznanej dotacji z urzędu w Gostyniu? Wstyd Panowie radni, że pozwalacie i akceptujecie wydatki tego typu. A co w Gostyniu się działo ? -NIC, kompletna NUDA. O i tak właśnie gostyńscy rajcy działają. Imprezki dla swoich za publiczne pieniądze. Chyba czas najwyższy zaproponowac referendum, aby zmienic obecna Radę
 
 
3. Dodane przez do Krzysztofa w dniu 2008-05-12 01:05
byłeś? i co nie podobało się? czy może nie byłeś i jak zwykle narzekasz? wydaje mi się, że istnieje pewna grupa, która chce w najblizszych wyborach wystartować i juz dziś pod nickami Krzysztofów, Obserwatorów, Gostynianin itp atakują przy każdej okazji obecnych radnych. nawet za to, że deszcz (nie) pada :). Impreza super!
 
 
4. Dodane przez Krzysztof w dniu 2008-05-12 09:58
do kom. nr 3. Rozumiem, że jest Pan/i organizatorem lub jednym z decydentów. Ale mniejsza z tym. Proszę "czytac ze zrozumieniem" mój poprzedni komentarz. Otóż. W żadnym zdaniu nie wypowiedziałem sie co do samej imprezy czyli jak było i jak sie podobało. Kazda impreza , w której biora udział zwierzęta ( konie) jest impreza atrakcyjną szczególnie dla dzieci ale także i dla dorosłych. Mój komentarz odnosił się przede wszystkim do tego, że taka impreza, za pieniądze podatników gostyńskich odbyła się poza terenem gminy. I to własnie chciałem "powiedziec" w komentarzu. Nie jest to pierwsza taka decyzja "naszych" radnych, że ta impreza odbywa sie poza Gostyniem. Można powiedziec, że dobrze się stało, że nie została ona zorganizowana powiedzmy gdzieś w okolicach Miejskiej Górki. Także odniosłem się do tego, że informacja o tej imprezie nie została odpowiednio rozleklamowana. Sadzę, że gdyby zrobic sonde wśród mieszkańców naszej gminy to okazałoby się, że ludzie o niej nie wiedziueli wogóle. Także gdyby zrobić sonde, kto tam był to także wynik byłby masakrujący, bo ja byłem, fajnie się bawiłem a zwłaszcza moje dzieciaki, ale żal i żenada, że odbywało sie to tam, na terenie sasiedniej gminy. A przeciez w samym mieście Gostyń, są odpowiednie tereny, aby przeprowadzić tego typu imprezę. A co zostało zaproponowane dla mieszkańców- NIC. Sam Pan/i musi przyznac, że nie było żadnej oferty kulturalno-sportowej dla mieszkańców Gostynia. WHutniku - nic, w parku-nic, na stadionie-nic. Pytam więc , czy tak byc powinno, że impreza finansowana z pieniążków gostynian odbywa się w sąsiedniej gminie. A co do radnych. Uspokajam Pana/ia , że nie zamierzałem i nie zamierzam kandydowac w żadnych wyborach. ( przynajmniej narazie). Ale szlag mnie trafia, jak człowiek widzi co "nasi" radni wyczyniają. Ciągłe kłótnie, ciągle jakies podejżenia, ciągle coś jest nie tak. A co MY mieszkancy Gostynia z tego mamy? - NIC, wszystko co by mogło byc "ucieka" nam. Prosze zauwazyć - zalewu nie ma, i nie będzie, basenu - nie ma ( to także wina radnych a nie burmistrza, i nic mojego zdania nie zmieni, bo pamiętam kto mącił w tej całej sprawie), Obwodnicy nie ma bo kto mącił?, A po co była ta cała szopka z absolutorium dla burmistrza? WSTYD na całą Wielkopolske, juz cała Wielkopolska wie, że w Gostyniu to tylko pieniacze, "najmadrzejści" w całym województwie. I dlatego wspomniałem o mozliwości przeprowadzenia referendum, bo uważam, że dalej tak być nie może, bo z kaddym dniem, z każdą sesja rady Gostyń traci.
 
 
5. Dodane przez Ja :) w dniu 2008-05-12 10:19
A ja byłam i mi się podobało 8) 8) 8)
 
 
6. Dodane przez Sylwia w dniu 2008-05-12 11:23
A ja nie byłam i bardzo żałuję ale naprawdę o organizowanej imprezie nie wiedziałam. Czy naprawdę nie można było jakoś powiadomić gostyniaków? Czy tak trudno? 2 bryczki, megafon i przejażdżka wokół Gostynia. Tylko chcieć.Chyba że była to impreza dla wybranych ( jak zawsze )
 
 
7. Dodane przez adolf w dniu 2008-05-12 12:37
kochany Krzysiu czy każda impreza musi być w gostyniu,tak jak inny mieszkańcy gminy gostyń z okolicznych wiosek musza dojechać d o gostynia na jakąś impreze ,tak wasza wielmozność może ruszyć swoje cztery litery i pofatygować sie też poza miasto bo takie pieniądze jak inwestują w imprezy w mieście to na wszystkie wioski by starczyło na pare lat ,
 
 
8. Dodane przez Odpowiedź do komentarza 2 i 4 w dniu 2008-05-12 12:41
Do komentarza 2 i 4. Nie wiem czy Pan wie, ale przed odbyciem Majówki zostało ogłoszone obwieszczenie o mozliwości zrealizowania tego typu imprezy. Jeżeli jest Pan taki mądry, trzeba było się zgłosić do zorganizowania podobnej imprezy. Pewnie dostałby Pan pieniądze od burmistrza i ciekawe jakby Pan je rozdysponował?!? Proszę się zastanowić zanim Pan cokolwiek napisze. Bo muzyki za darmo się słuchało, pozostałe atrakcje również odbyły się na zasadzie akcji charytatywnej, nagrody również zasponsorowała jakaś firma... Zaznaczam, że jestem osobą patrzącą na to wszystko z zewnątrz. A to co powyżej piszę jest odpowiedzią na kompletną niewiedzę osób na tematy odnoszące się do organizowania imprez, niekoniecznie "Majówki". Pozdrawiam
 
 
9. Dodane przez :) w dniu 2008-05-12 13:53
Zgadzam się z komentarzem nr 3. Pan Krzysiu często pisze pod róznymi nickami. O Miejskiej Górce często wspomina, mimo że "zmienia" styl i składnie :)) Chyba wiem kto to :) . Te przydługawe nudne wypowiedzi. Agresywne złośliwości. Radni winni braku reklamy w sprawie majówki, radni winni opóźnieniom w sprawie basenu. Wręcz fizyczna nienawiść - może Krzysiowi nie udało się w wyborach i teraz odreagowuje. Sądząc po bezkrytytcznej obronie burmistrza startował z Naszej Gminy. Radni "przeszkadzają" burmistrzowi. Każda okazja jest dobra by promować "swoich" a dowalić wrogom. Wydaje mi się, ze to własnie Ty mąacisz i przeszkadzasz. Krytykujesz WSZYSTKO i winnych zawsze znajdujesz tylko po jednej stronie.
 
 
10. Dodane przez baca w dniu 2008-05-12 15:04
...było super. A WIECZOREM na zabawie pełno Gostyniaków. :) zespól muzyczny naprawdę bardzo dobry!!!!!!! :) :) :) :) :) :) :)
 
 
11. Dodane przez Sebastian w dniu 2008-05-12 15:45
Zapraszam do galerii na www.usmiech.eu/majowka
 
 
12. Dodane przez sprawa Krzysia w dniu 2008-05-12 20:34
No i z majówki zrobiła się sprawa Krzysia. Bez Puchatka. Ale ja szukam misia i znajduję dogorywające gostyńskie SLD. Wyborczo dogorywające, zduszone przez POtęgę PO, ale medialnie silne i sprawne. Szczególnie internetowo-portalow o! Więc może Krzyś (a może jego miś) to SLD powiatowe wiedząc, że w powiecie nie ma szans, (bo choćby nawet zwyciężyła w samym Gostyniu, to w innych gminach rozgromi ją SKW) szykuje przedpole dla "nowych" w gminie? Broniąc burmistrza wcale mu nie pomagają, wiedząc, że to i tak jego ostatnia kadencja. W nowych "stare twarze" Woźniakowskiego i Cichowskiego, ulegną nowym tworzom SLD, do niedawna znanym z działalności w powiecie. Ale to już nie barka o Puchatku...
 
 
13. Dodane przez gość z gminy Rydzyna w dniu 2008-05-13 00:39
Mówicie że w Gostyniu nic nie wiedzieliście o imprezie bo chyba nie słuchacie Radia Elki przecież na okrągło gadali w radiu.
 
 
14. Dodane przez P.S w dniu 2008-05-13 00:48
Ludzie co wy wypisujecie przeciesz Pan Krzysztof organizuje te zawody z myślą o doraj zabawie dla każdego nie mówcie że nie było tam wcale gostyniaków byłem sam i widziałem ilu ludzi z Gostynia tam było nie każda impreza musi być organizowana w Gostyniu. Pan Krzysztof zrobił tą impreze w dobrym miejscu bo łące i też zamieszania zastanówcie sie co wy piszecie żałujcie że was tam nie było bo to była fajna impreza
 
 
15. Dodane przez Karolina w dniu 2008-05-13 00:57
Ejj no ludzie. ja nie wiem co wy chcecie.. impreze zrobili a wy jesczze narzekacie... wam sie nie podoba to nie musicie na nie chodzic.. mi sie osobiscie podobało.. piekne konie.. super atmosfera.. i super zabawa taneczna:).. więcej takich imprez :)
 
 
16. Dodane przez Mynda:*:*K:*K:* w dniu 2008-05-13 00:59
ja uwarzam że majówka się udała. A co do komentarzy 2, 3 ,6 to myślę że te osoby to nawet nie znają Pana Krzysztofa i nie potrafią uszanować czyjeś pracy. Pan Krzysztof to spox gościu. I bardzo się starał żeby wszystkim się podobało a że jacyś żałośni gostyniacy mają żal do całego świata to już nie wina Pana Krzysztofa. I bardzo dobrze że zawody odbyły się na podrzeczu a nie w gostyniu bo pewnie przylazło by więcej takich cwaniaków co tylko umią krytykować jak osoby z komentarzy 2, 4. sory ale na pewno nie wiecie na czym polega taka majówka. macie żal do całego świata i obwiniacie nie winego człowieka króry jest bardzo wpożądku. jak wam się nie podoba to jedzcie do hiszpanie na truskawki i nie trujcie dupy pożądnym ludzią. P.S Panie Krzysztowie byle więcej takich imprez mi się bardzo podobało. I niech Pan nie przejmuje sie tymi komentarzami bo to piszą ludzię bez jakiej kolwiek wiedzy. Pozdrawiam
 
 
17. Dodane przez Tarant w dniu 2008-05-13 08:59
Impreza udana było fajnie a wy ludzie którzy krytykujecie zastanówcie sie czy tego typu imprezy nie sa fajne dużo ludzi tam było z Gostynia i oni sie bawili. Pozdrawiam Pana Krzysztofa i prosze w imieniu ludzi który tak byli i im sie podobało o więcej takich imprez
 
 
18. Dodane przez anna w dniu 2008-05-13 12:13
właśnie przeczytałam, i jestem w szoku a może taką imprezę konną zrobić u hutniku????????? ludzie zastanówcie się co piszecie konie to przestrzeń wolne powietrze a nie miasto. A jak kochasz konie to zawsze się dowiesz gdzie są takie imprezy, więc nie narzekajcie, jestem ciekawa czy ten co ma problem byl tam na miejscu. Pozdrawiam wszystkich fanów koni!!!!!!!!!!!!!!
 
 
19. Dodane przez monaliza w dniu 2008-05-13 14:55
ja bylam i bylo super a dla chcacego nic trudnego sama sie musialam dowiedziec kiedy beda
 
 
20. Dodane przez Adrian & Tobias ( Barsinghause w dniu 2008-05-13 19:50
Hallo ! Das Reitturnier war sehr schön. :) :grin :grin :grin
 
 
21. Dodane przez Magdalena w dniu 2008-05-13 20:01
Patryk Szymczak byl dla mnie najlepszy. A Adrian Kostrzewa jechal najszybciej.I caly turniej byl super i pozdrawiamy wszxstkich zawodnikow.
 
 
22. Dodane przez Tiramisu w dniu 2008-05-14 01:11
Byłem z dzieciakami i było super a jak ktoś nie chce to nie zauważy info o imprezie chocby dostał nią w pysk! P.S. Z rynku na impreze można było dojśc w 30 minut spacerkiem no ale szlachta nie będzie sie pokazywac na imprezie na peryferiach!
 
 
23. Dodane przez do Sebastian-11 w dniu 2008-05-16 09:01
Daj spokoj z promowaniem siebie,bo to juz nudne!
 
 
24. Dodane przez "sprawa Krzysia" w dniu 2008-05-16 09:05
12-psychiatra zaprasza! Jaka"bark a o Puchatku" pewnie o piosenke Ci chodzi?
 
 
25. Dodane przez Gosc w dniu 2008-05-16 14:39
Ja tez bylam i bylo fajnie... jak sie komus nie podobało to juz jego problem ;)
 
 
26. Dodane przez badboy w dniu 2008-11-09 16:09
GRATULACJE DLA CECYLII I DLA CAŁEGO KLUBU
 
 
27. Dodane przez zawodnik w dniu 2008-11-09 20:37
dziekuje ;] ale mogło być lepiej
 
 
28. Dodane przez fan w dniu 2008-11-09 20:42
brawo Cecylia. Czekamy na kolejne mistrzostwo świata!!!
 
 
29. Dodane przez Aisha w dniu 2008-11-10 11:34
I tak było super Cecylia dziękujemy;):)
 
 
30. Dodane przez Wierny Fan w dniu 2008-12-05 19:41
Bardzo ładnie pani cecylio . podziwiam pani sukcesy !!
 
 
31. Dodane przez xyz w dniu 2009-03-11 20:37
przekolorowane
 
 
32. Dodane przez gość w dniu 2009-03-15 16:30
żałosne
 
 
33. Dodane przez lool w dniu 2013-04-25 22:32
sam jesteś żąłosny !
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

04.12.2023
Żużel/2023
03.12.2023 Rozgrzewka przed Biegiem Fartucha w Krzywiniu
Sport/Biegi
03.12.2023 IX Bieg Mikołajkowy we Wschowie
Sport/Biegi
15.11.2023 GI Malepszy Arth Soft - Legia Warszawa 3:4
Sport/Futsal

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png