Boks: Kickboxing
Polonia 1912 po Mistrzostwach Polski
Srebro i brąz leszczyńskich zawodników
14.11.2014
Dwa medale srebrny i brązowy przywieźli z ostatnich młodzieżowych Mistrzostw Polski w kickboxingu zawodnicy Polonii 1912 Leszno.
Do tego turnieju zakwalifikowało się dwóch reprezentantów leszczyńskiego klubu i co ważne, obaj zdobyli na nim medale. Przemysław Binenda powtórzył ubiegłoroczny sukces i wywalczył srebro.
To spory wyczyn tego zawodnika, który dzień przed zawodami na schodach skręcił nogę i musiał walczyć nie tylko z rywalami, ale i z bólem. Przez eliminacje przeszedł kapitalnie, a złoto i tytuł mistrzowski przegrał minimalnie w finałowym starciu, w którym leszczynianinowi brakował zaledwie jednego małego sędziowskiego punktu.
Brązowy medal zdobył na tych mistrzostwach Aleksander Karwatka.
Michał Konieczny
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
23.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 German Air Force Tactical Display Show Extreme/Lotnicze |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |

