Futsal
Zwycięstwo było blisko
Posikata: Pozostał niedosyt

(Fot. Rafał Paszek)
KS Sporting Futsal Leszno rozegrał już w tym sezonie dwa spotkania ligowe. Zespół przegrał na wyjeździe w pierwszej kolejce. Kilka dni później zremisował w Trapezie z Celulozą Kostrzyn. - Czujemy niedosyt, bo prowadziliśmy nawet 2:0 - mówi Grzegorz Posikata, jeden z trenerów KS Sporting Futsal Leszno. - Mieliśmy swoje sytuacje, a przeciwnik nam bardzo nie zagrażał. Goście zagrali jednak bardzo skutecznie i wykorzystali swoje szanse. Niestety zakończyło się to wynikiem, który pozostawia nas z niedosytem.
Mimo nie w pełni satysfakcjonującego rezultatu trener KS Sporting Futsal Leszno był zadowolony ze swoich podopiecznych.
„Nie stawiamy sobie konkretnego celu na ten sezon. W naszym przypadku jest jeszcze za wcześnie, żeby bić się o awans.”
KS Sporting Futsal Leszno kolejne spotkanie rozegra już w sobotę. Drużyna zmierzy się na wyjeździe w Zielonej Górze z jednym z faworytów rozgrywek.
W tym temacie:
Zobacz także:
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |






Komentarze