Futsal
Ciągle bez zwycięstwa
Remis w Mosinie

(Fot. Rafał Paszek)
20.12.2014
Drugoligowi piłkarze halowi z Leszna nadal czekają na swoje pierwsze zwycięstwo w sezonie. W sobotę zmierzyli się na wyjeździe z Orlikiem Mosina. Spotkanie zakończyło się remisem 2:2.
Pierwsza połowa meczu w Mosinie zakończyła się bezbramkowym remisem. Gospodarze wyszli na prowadzenie w piątej minucie drugiej części gry. Osiem minut później Orlik zdobył kolejnego gola. Piłkarze KS Sporting Futsal Leszno nie dali jednak za wygraną. Na dwie minuty przed zakończeniem spotkania Jakub Molicki zdobył kontaktową bramkę. Chwilę później na 2:2 z przedłużonego rzutu karnego wyrównał Jakub Przymus.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |

