Futsal
Mieszko Gniezno – GI Malepszy Futsal Leszno 2:3
Zdobyli pierwszą stolicę Polski

Rozpoczęło się od trafienia gości z Leszna w 7 minucie, kiedy to bramkarza gospodarzy pokonał Łukasz Pieczyński. Jego klubowi koledzy mieli jeszcze kilka okazji do podwyższenia wyniku, ale niestety to gospodarze wyrównują i przy stanie 1:1 kończy się pierwsza połowa.
Co gorsze w drugiej Mieszko podwyższa na 2:1. Na szczęście wyrównuje Łukasz Pieczyński, a przy takim stanie i derbach Wielkopolski futsalowej pierwszej ligi zaczyna robić się bardzo gorąco. Doszło do przepychanek zawodników i osób funkcyjnych, a czerwone kartki otrzymali: reprezentant gości Damian Drewnowski i jeden z piłkarzy gospodarzy.
Wynik meczu na 3:2 dla Leszna ustalił praktycznie w ostatniej minucie Sergey Chamukha. Gnieźnianie wycofali jeszcze bramkarza i mieli jeszcze szansę na wyrównanie, ale na posterunku był Łukasz Błaszczyk. Za dwa tygodnie GI Malepszy Futsal Leszno podejmie na parkiecie hali Trapez drużynę z odległego Białegostoku.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
22.10.2025
![]() Sport/Lotnicze | |
|
|
07.10.2025
Z głową w chmurach. Niezwykłe życie Adeli Dankowskiej cz. 1 Sport/Lotnicze |
|
|
16.10.2025
Rekord pierwszej pomocy w WORD w Lesznie Extreme/Rekordy |
|
|
07.10.2025
Zaproszenie na Kościański Półmaraton 26 października 2025 Sport/Biegi |


Komentarze