Futsal
Kolejne futsalowe wieści
Trener Tomasz Trznadel zostaje

Na to w leszczyńskim klubie bardzo liczono, bo to właśnie Tomasz Trznadel wprowadził drużynę do tej futsalowej ekstraklasy. Zresztą to przecież trener z doświadczeniem jeżeli chodzi o naszą najwyższą klasę rozgrywkową. Jednak przed przedłużeniem umowy o kolejny sezon działacze musieli spełnić kilka życzeń trenera.
- Nie chodziło tu przede wszystkim o finanse, ale było kilka punktów takich personalnych i po ich wyjaśnieniu bardzo szybko już dogadaliśmy się – informuje prezes Paweł Mrozkowiak.
Teraz szykuje się ogłaszanie nazwisk kolejnych zawodników, którzy przedłużyli swoje umowy z leszczyńskim klubem. Pojawią się też nowe twarze, a poszukiwani się przede wszystkim bramkarze. Wczoraj też do futsalowej centrali wysłano wszystkie licencyjne dokumenty, które są niezbędne do dopuszczenia zespołu do gry w ekstraklasie.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
27.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Janusz Kołodziej po meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Fogo Unia Leszno 41:49 Żużel/2025 |
Komentarze