Futsal
Ostatnie zajęcia przed inauguracją
GI Malepszy Futsal liczy godziny do debiutu







































Pierwszy rywal beniaminka z Leszna będzie bardzo wymagający. To utytułowany Clearex Chorzów dosłownie nafaszerowany reprezentantami Polski. To też drużna, która po wzmocnieniach jasno deklaruje, że w tym sezonie chce być najlepsza w kraju.
- Na ostatnich zajęciach pracujemy przede wszystkim nad taktyką. Trudno powiedzieć, czy tak do końca uda nam się rozpracować rywali, bo tak rzeczywiście na powitanie trafił nam się bardzo trudny przeciwnik. Zrobimy jednak wszystko, żeby napsuć mu krwi – przyznaje trener GI Malepszy Futsal Tomasz Trznadel.
Ze względu na spore zainteresowanie tym meczem kasy będą czynne już od 17:00. - Prosimy bardzo kibiców o wcześniejsze przybycie, bo sześć sektorów jest wyłączonych ze sprzedaży – apeluje prezes klubu Paweł Mrozkowiak. Organizatorzy tego spotkania, które rozpocznie się o 19:00 zadbali o stoiska gastronomiczne na Trapezie, będzie też można kupić nowe, klubowe gadżety.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
27.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Janusz Kołodziej po meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Fogo Unia Leszno 41:49 Żużel/2025 |
Komentarze