Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Inne

 

Międzynarodowe Igrzyska Dzieci

Wystartują w Holandii


(Fot. FB Klub Pływacki Akwawit Leszno)
24.06.2015 Osiemnastu młodych sportowców z Leszna wybrało się do Holandii, żeby wziąć udział w International Children’s Games 2015. Nasi reprezentanci będą rywalizowali w takich konkurencjach jak lekkoatletyka, pływanie czy piłka nożna.

Międzynarodowe Igrzyska Dzieci rozpoczynają się w środę i potrwają do poniedziałku. Impreza odbywa się w holenderskim Alkmaar. Nasze miasto reprezentowali będą młodzi sportowcy w wieku od 12 do 15 lat, którzy wystartują w takich dyscyplinach jak: pływanie, piłka nożna czy lekkoatletyka. W sumie z Leszna wyjechało 18 zawodników. Nasi reprezentanci zostali wyposażeni przez miejskich włodarzy w reprezentacyjne dresy, koszulki, spodenki, czapeczki z herbem oraz logo naszego miasta.

 

Komentarze

 
1. Dodane przez Leszno w dniu 2015-06-24 20:15
Kto ich wybierał?
Stać nas na taki wyjazd?
Ile tysięcy złotych zapłaciliśmy za ten wyjazd?
 
 
2. Dodane przez 30 km w dniu 2015-06-24 22:18
Spoko starczy i na firmę Unia i na młodzież .Ciekawe jak selekcjonowali na wyjazd.
 
 
3. Dodane przez romuald w dniu 2015-06-24 22:20
Jak piłka nożna to powinien być trener Stańczyk, bo to on odnosi sukcesy ze swoimi dzieciakami z sp7, a go tu nie widzę... I to nie jego asy będą nas reprezentować w Holandii?
 
 
4. Dodane przez rodzic w dniu 2015-06-25 10:00
Dokładnie chciałabym wiedziec na jakiej zasadzie wybrali własnie tą grupę dzieci, czy były jakiekolwiek eliminacje, zawody które pozwoliły wybrac najlepszych z miasta a dodatkowo zgadam sie z kom. nr 3 , dzieci z Sp.7 przeszyły sito regionu, wielkopolski a wkraju zajeły 6 miejsce.
 
 
5. Dodane przez Rodzic w dniu 2015-06-25 10:26
Bo reprezentują Leszno Asy Dawida Ozimka...chłopcy z rocznika 2000 już 2 lata temu wygrali międzynarodowy turniej w Dani a w teraz wygrali OPZN.. , myśle,że są świetni
 
 
6. Dodane przez wierny kibic w dniu 2015-06-25 12:22
Chłopcy z KS Polonii Leszno z rocznika 2000 odnoszą same sukcesy, mają świetnego trenera Dawida Ozimka; zostali wybrani, ponieważ są najlepsi w swojej kategorii wiekowej, zdobyli już wcześniej na Międzynarodowym Turnieju w Danii ZŁOTY MEDAL, teraz są MISTRZAMI OKRĘGU , odnoszą cały czas sukcesy, więc niech nie zabierają głosu ludzie, którzy ich nie znają i nigdy nie widzieli na jakim poziomie grają, znam tych chłopaków i jedno jest pewne w każdym meczu grają na 100% i zawsze walczą do końca, jak dla mnie są najlepsi i cieszę się, że to oni pojechali reprezentować Leszno i Polskę, życzę im kolejnych wygranych
 
 
7. Dodane przez Hromcio w dniu 2015-06-25 12:22
Wy to zawsze macie ze wszystkim problem :)
 
 
8. Dodane przez spokos w dniu 2015-06-25 12:36
do kom 5 .masz słuszną racje chłopaki z rocznika 2000 są najbardziej obiecującym rocznikiem w pilkarskiej Polonii i to oni na pewno wstydu nam nie przyniosą a jestem przekonany ze odniosą tam sukces tak jak było w Danii.
 
 
9. Dodane przez Marycha w dniu 2015-06-25 17:06
Pojechali to i wrócą.Fajna przygoda.
 
 
10. Dodane przez Donald w dniu 2015-06-25 17:10
Spoko chłopaki,potrafią grać w gałę.Powodzenia.
 
 
11. Dodane przez 2000 w dniu 2015-06-25 17:24
DRUŻYNA jest z WAMI chłopaki.
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.01.2022
Sport/Biegi
195400.01. Leszno, miasto żużlowców - kronika filmowa z 1954
Żużel/1990 i starsze
12.12.2021 Mistrzostwa Miasta Leszna 2021 w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych
Sport/Wodne
07.11.2021 Widowisko z okazji 5-lecia Mażoretek Twins - Włoszakowice
Taniec/Mażoretki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png