Inne
Z matą na stadion
Joga w każdą niedzielę lipca

To już czwarta edycja "Wakacyjnych poranków z Jogą", które organizuje Stowarzyszenie "Przystań" Leszno.
W każdą niedzielę lipca na Stadionie lekkoatletycznym odbywały się będą ćwiczenia pod przewodnictwem instruktorki Agnieszki Sakowicz.
Pierwsza joga zaplanowana jest na 2 lipca, początek o godzinie 9.00. Uczestnicy powinni przybyć na miejsce 15 minut wcześniej, aby dokonać rejestracji. Wstęp na zajęcia jest bezpłatny. Każdego roku treningom jogi towarzyszy cel charytatywny. O jego charakterze organizatorzy poinformują podczas pierwszego spotkania.
W poprzednich latach w treningach uczestniczyło nawet 100 osób jednocześnie. Ćwiczyły kobiety, panowie, dzieci i seniorzy. Na zajęcia należy zabrać matę lub koc i wodę. Ćwiczenia trwają godzinę i są dostosowane do możliwości osób początkujących.
Zajęcia odbywają się przy wsparciu Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Lesznie.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |


Komentarze
1 500 zł / m-c
wynajem, Leszno
2 500 zł / m-c
wynajem, Wilkowice
456 582 zł
sprzedaż, Leszno