Inne
Za mało ludzi na rekord
Zatańczyli zumbę
Próba bicia rekordu Polski w ilości ludzi tańczących jednocześnie zumbę rozpoczęła się o 16.30. Zgromadzonych, w większości panie do tańca porwały instruktorki: Magda Cugier i Dagmara Magnus -Jagodzińska. Choć na stadionie lekkoatletycznym zjawiło się jedynie 610 osób, taka ilość ludzi wykonujących ćwiczenia w rytm muzyki robiła wrażenie.
Aby pobić rekord Polski musiało zatańczyć jednocześnie 1655 osób. Wydaje się jednak, że nikt ze zgromadzonych nie był rozczarowany niższą frekwencją. Zabawa była przednia i każdy z uczestników wrócił do domu z biletem na baraż DPŚ, który rozpocznie się o godzinie 19.00. - Pogoda pokrzyżowała nam nieco plany, ale my nie nastawiałyśmy się specjalnie na rekord. Cieszy nas, że przyszło tyle osób, to niewątpliwie rekord Leszna - powiedziały instruktorki.
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
15.06.2026
500 km po górach! Motyla Noga rusza po kolejny rekord Sport/Biegi |
|
|
19.06.2026
Janek trzymaj się | Wokół meczu #CZELES Żużel/2026 |
|
|
23.06.2026
Antidotum Airshow 2026: Awaria, burze i 80 tysięcy widzów Extreme/Lotnicze |




Komentarze
930 zł / m-c
wynajem, Śmigiel
320 000 zł
sprzedaż, Dąbcze
1 085 zł / m-c
wynajem, Leszno
15 600 zł
Renault Scenic, Rydzyna
4 500 zł
Fiat Punto, Wschowa
5 400 zł
Ford Mondeo, Leszno