Inne
To była ostatnia niedziela
Zakończyli spotkania z jogą
(fot. Kacper Wojciechowski)













































30.07.2017
Murawa stadionu lekkoatletycznego w Lesznie ostatni raz w tym roku zapełniła się miłośnikami jogi. Tej niedzieli pod okiem instruktorki Agnieszki Sakowicz ćwiczyło ponad 80 osób. Ćwiczeniom towarzyszył mini koncert bębniarzy.
Poranki z jogą odbywały się na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie w każdą niedzielę lipca. Zajęcia były bezpłatne, a uczestniczyły w nich kobiety, mężczyźni i dzieci. Idei towarzyszył cel charytatywny, bowiem organizatorzy zachęcali do przynoszenia karmy i akcesoriów dla psów i kotów, podopiecznych fundacji "Zwierzęce SOS".
Ćwiczenia dostosowane były do osób początkujących i nie sprawiały nikomu problemu. Treningi okazały się dobrym sposobem na relaks i niedzielne odprężenie, bo chętnych nie brakowało. Instruktorka Agnieszka Sakowicz zaprasza na kolejną edycję spotkań z jogą za rok.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
31.05.2026
![]() Żużel/2026 | |
|
|
30.05.2026
41. Ogólnopolski Bieg im.bł. Edmunda Bojanowskiego Sport/Biegi |
|
|
20.05.2026
SP 7 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U12 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |
|
|
20.05.2026
SP 5 w Lesznie zwyciężyła w kategorii U8 chłopców w finale woj. wielkopolskiego Pucharu Tymbarku Sport/Piłka nożna |




Komentarze
do 2 - a Ciebie co opętało?
381 024 zł
sprzedaż, Leszno
589 000 zł
sprzedaż, Leszno
88 500 zł
sprzedaż, Krzycko Wielkie