Inne
To była ostatnia niedziela
Zakończyli spotkania z jogą
(fot. Kacper Wojciechowski)













































30.07.2017
Murawa stadionu lekkoatletycznego w Lesznie ostatni raz w tym roku zapełniła się miłośnikami jogi. Tej niedzieli pod okiem instruktorki Agnieszki Sakowicz ćwiczyło ponad 80 osób. Ćwiczeniom towarzyszył mini koncert bębniarzy.
Poranki z jogą odbywały się na stadionie lekkoatletycznym w Lesznie w każdą niedzielę lipca. Zajęcia były bezpłatne, a uczestniczyły w nich kobiety, mężczyźni i dzieci. Idei towarzyszył cel charytatywny, bowiem organizatorzy zachęcali do przynoszenia karmy i akcesoriów dla psów i kotów, podopiecznych fundacji "Zwierzęce SOS".
Ćwiczenia dostosowane były do osób początkujących i nie sprawiały nikomu problemu. Treningi okazały się dobrym sposobem na relaks i niedzielne odprężenie, bo chętnych nie brakowało. Instruktorka Agnieszka Sakowicz zaprasza na kolejną edycję spotkań z jogą za rok.
Klaudia Borowska
Najbliższe wydarzenia
Wideo
|
20.06.2026
![]() Extreme/Lotnicze | |
|
|
20.06.2026
Antidotum Airshow 2026 - Wielki Finał Extreme/Lotnicze |
|
|
19.06.2026
Krono-Plast Włókniarz Częstochowa - Fogo Unia Leszno 38:52 Żużel/2026 |
|
|
19.06.2026
Załamanie pogody w Lesznie. Antidotum Airshow przerwane Extreme/Lotnicze |




Komentarze
do 2 - a Ciebie co opętało?
143 000 zł
sprzedaż, Leszno
456 582 zł
sprzedaż, Leszno
680 000 zł
sprzedaż, Leszno