Inne
III Otwarte Mistrzostwa Wschowy w siłowaniu na rękę
Zawody w szczytnym celu
30.11.2017
Po trzynastu latach przerwy dziś rozegrane zostaną III Otwarte Mistrzostwa Wschowy w siłowaniu na rękę. W trakcie zawodów prowadzona będzie zbiórka dla 6-letniej Marysi Lotki, bohaterki akcji charytatywnej organizowanej przez Stowarzyszenie „Bliżej Autyzmu” oraz CKiR we Wschowie.


Zawody będą przeprowadzone w formule na prawą rękę w kategorii kobiet i mężczyzn do lat 18 oraz powyżej. Sportowe emocje rozpoczną się o godz. 18.00 w sali sportowej CKiR przy ul. Moniuszki 11. Zapisanych jest blisko dwudziestu uczestników, ale do udziału w imprezie będzie można zgłosić się jeszcze przed samym turniejem.
- Chcemy powrócić do tradycji siłowania na rękę. Liczę na rzeszę kibiców, którzy wesprą zawodników, a przede wszystkim naszą Marysię – mówi Dariusz Mirecki, współorganizator mistrzostw.
W czasie zawodów zaplanowano dodatkowe atrakcje: pokazy crosstrainingu oraz mieszanych sztuk walki.
Bartek Klupś
Najbliższe wydarzenia
Wideo
27.06.2025
![]() Żużel/2025 | |
![]() |
20.06.2025
Grande Finale - Antidotum Leszno Airshow 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Airbus A321 nad lotniskiem podczas Antidotum Airshow Leszno 2025 Extreme/Lotnicze |
![]() |
21.06.2025
Janusz Kołodziej po meczu H.Skrzydlewska Orzeł Łódź - Fogo Unia Leszno 41:49 Żużel/2025 |