Szanowny czytelniku, 25 maja 2018 roku wchodzi w życie Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r (RODO). Potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie Twoich danych osobowych przechowywanych w plikach cookies. Poniżej znajdziesz pełny zakres informacji na ten temat.
Zgadzam się na przechowywanie na urządzeniu, z którego korzystam tzw. plików cookies oraz na przetwarzanie moich danych osobowych pozostawianych w czasie korzystania przeze mnie ze stron internetowych lub serwisów oraz innych parametrów zapisywanych w plikach cookies w celach marketingowych, w tym na profilowanie i w celach analitycznych przez RADIO ELKA Sp. z o.o., Agencję Reklamową EL Sp. z o.o. oraz Zaufanych Partnerów.

Administratorzy danych / Podmioty którym powierzenie przetwarzania powierzono
 • Radio Elka Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000235295
 • Agencja Reklamowa EL Sp. z o.o. z siedzibą w Lesznie przy ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno, wpisaną do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Poznaniu XXII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000245793
 • Zaufani Partnerzy - lista tutaj

Cele przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie i cele analityczne
 • świadczenie usług drogą elektroniczną
 • dopasowanie treści stron internetowych do preferencji i zainteresowań
 • wykrywanie botów i nadużyć w usługach
 • pomiary statystyczne i udoskonalenie usług (cele analityczne)

Podstawy prawne przetwarzania danych
 • marketing, w tym profilowanie oraz cele analityczne - zgoda
 • świadczenie usług drogą elektroniczną - niezbędność danych do świadczenia usługi
 • pozostałe cele - uzasadniony interes administratora danych

Odbiorcy danych
Podmioty przetwarzające dane na zlecenie administratora danych, w tym Zaufani Partnerzy, agencje marketingowe oraz podmioty uprawnione do uzyskania danych na podstawie obowiązującego prawa.

Prawa osoby, której dane dotyczą
Przysługują Ci następujące prawa w związku z przetwarzaniem Twoich danych osobowych:
 • prawo dostępu do Twoich danych, w tym uzyskania kopii danych,
 • prawo żądania sprostowania danych,
 • prawo do usunięcia danych (w określonych sytuacjach),
 • prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego zajmującego się ochroną danych osobowych,
 • prawo do ograniczenia przetwarzania danych.
W zakresie w jakim Twoje dane są przetwarzane na podstawie zgody lub w ramach świadczonej usługi (dane są niezbędne w celu świadczenia usługi) możesz dodatkowo skorzystać z poniższych praw:
 • prawo do wycofania zgody w zakresie w jakim są przetwarzane na tej podstawie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.
 • prawo do przenoszenia danych osobowych, tj. do otrzymania od administratora Twoich danych osobowych, w ustrukturyzowanym, powszechnie używanym formacie nadającym się do odczytu maszynowego.
W celu skorzystania z powyższych praw Radio Elka Sp. z o.o. udostępnia następujący kanał komunikacji:
 • forma pisemna
  Radio Elka, ul. Sienkiewicza 30a, 64-100 Leszno

Informacje dodatkowe
Więcej o zasadach przetwarzania danych w "Polityce prywatności" - tutaj
Później
ZGADZAM SIĘ

Strony serwisu sport.elka.pl są archiwalne. Najnowsze wiadomości sportowe znajdziesz na elka.pl

Inne

 

Flaga miasta przekazana

Sportowcy z Leszna jadą do Izraela

13.06.2018 18 młodych sportowców będzie reprezentowało Leszno na Międzynarodowych Igrzyskach Dzieci i Młodzieży, które odbędą się w Jerozolimie. Nasi sportowcy będą walczyć o medale w takich dyscyplinach jak koszykówka, siatkówka, pływanie oraz judo. Tradycyjnie towarzyszyć będzie im flaga Leszna.

Pierwsze ICG zorganizowano w 1968 roku. W tym roku będzie to już ich 52. edycja i odbędzie się w dniach 29.07-3.08. W mistrzostwach udział biorą młodzi sportowcy w wieku 12-15 lat. Organizatorzy spodziewają się około 4000 uczestników. To największa sportowa impreza dla młodzieży na świecie. Oprócz leszczynian, Polskę reprezentować będzie także młodzież z Płocka.

Te zawody to inkubator talentów. Potraktujcie to jako wspaniałą przygodę i szansę na dobry rozwój – mówił na spotkaniu z uczestnikami wyjazdu Krzysztof Kaczmarzyk z Wydziału Kultury i Sportu Urzędu Miasta.

Do Jerozolimy pojedzie 18 młodych sportowców, którym towarzyszyć będzie 4 trenerów i 3 przedstawicieli miasta. Młodzież reprezentuje kluby: koszykarki - MKS Tęcza Leszno, siatkarze - UKS 9 Leszno, judocy - UKS Dwunastka Leszno i pływacy - MKP Astromal.

Udział w tych zawodach jest bardzo prestiżowy, a sam wyjazd jest olbrzymim wyzwaniem finansowym.

- Najlepszą wizytówką naszego miasta jest sport. Chociaż wyjazd to ogromne wyzwanie organizacyjne, to jednak korzyści z tego płynące są dużo większe – zwracał się do zawodników prezydent Łukasz Borowiak.

Urząd miasta przygotował dla zawodników specjalną ,,wyprawkę” z barwami miasta. Sportowcy otrzymali m.in. jednolite torby, koszulki oraz dresy. Dodatkowo na ręce Wiktorii Skrzypczak – koszykarki klubu Tęcza Leszna, prezydent Łukasz Borowiak przekazał flagę Leszna.

- Pamiętajcie, że reprezentujecie nie tylko nasze miasto, ale cały nasz kraj. Niech ta flaga towarzyszy Wam podczas sportowych zmagań. Życzę Wam powodzenia – zakończył Borowiak.

 

Filip Wybieralski
 

Komentarze

 
1. Dodane przez Edyta w dniu 2018-06-14 00:51
i my przyłączmy się do życzeń powodzenia
 


Najbliższe wydarzenia

Wideo

16.01.2022
Sport/Biegi
195400.01. Leszno, miasto żużlowców - kronika filmowa z 1954
Żużel/1990 i starsze
12.12.2021 Mistrzostwa Miasta Leszna 2021 w pływaniu dzieci z roczników 2007 i młodszych
Sport/Wodne
07.11.2021 Widowisko z okazji 5-lecia Mażoretek Twins - Włoszakowice
Taniec/Mażoretki

Tabele wyników

Terminarze spotkań

Kontakt z redakcją | Polityka prywatności | Regulamin korzystania z serwisu
loga01.png loga02.png loga02.png loga04.png loga05.png loga06.png